پارتیشن ام دی اف با کمد متصل

9 / 10
از 8 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 26 مرداد 1396 در ساعت 10 : 27 دقیقه | نظرات کاربران ( 2 )

زمانی که پارتیشن ام دی اف با کمد  ترکیب می شوند و همچین ساختارهایی در سازمان ها پیاده سازی می شود بهینه سازی فضاهای اداری تعریف و پیاده سازی خواهد شد. و همچنین باعث بالا رفتن بهره وری فضای سازمان و مرتفع شدن نیاز به سیستم فایلینگ می شود. چرا که در کنار هم بودن پارتیشن و کمد و همساختار بودنشان ، بهترین پاسخ به نیازهای ساختاری و پارتیشن بندی یک سازمان است.

یکی از لوازمی که در هر شرکتی با هر ساختار سازمانی مورد نیاز است میز و کشو و کمد برای کارمدان می باشد ، بنابراین زمانی که پارتیشن استفاده شده با کمد ها و کشو های آن شرکت ست باشند و از نظر هارمونی رنگی و زیبایی بصری بتوانند نظر مخاطبان را جلب کنند باعث بهره وری سازمان و استفاده بهینه از فضای شرکت نیز میشود. بنابراین باید این روش جایگزین استفاده از کمدهای ناهماهنگ  با رنگ های متفاوت  شود که بتواند هارمونی رنگی بهتر و هماهنگی بصری بیشتری برای محیط کار ایجاد کند.

در تهیه و اجای این نوع کمد ها باید سلیقه مشتری و میزان فضای مورد نیاز برای کارمندان که شامل کشو و کمد می شود نیز لحاظ گردد . چرا که اگر اطلاعات مفیدی از فضای مورد نیاز و تعداد کمدهایی که باید ایجاد و طراحی کنیم نداشته باشیم مسلما به جای اینکه در جهت بهتر استفاده کردن از فضای محیط پیش برویم ، بالعکس فضا را به هدر خواهیم داد و نمیتوانیم هدف اصلی و واقعی از پیاده سازی همزمان پارتیشن و کمد را اجرا کنیم. بنابراین قبل از هر اقدام مهمی در این راستا باید تعریف دقیقی از میزان و تعداد کمد ها ، جای دقیق پارتیشن ها و نیازهای کارکنان از لحاظ تعداد کمد و ... را مورد بررسی و تجزیه تحلیل قرار دهیم.

ارسال نظر
یزدان پناه : پارتیشن
5 0
سلام میخواستم به پارتیشن های موجود تو دفترمون فایل اضافه کنم میخواستم راهنمایی کنیم ممنون
زیبارو : پارتیشن
3 0
سلام نمونه کار هاتون عالی هستن موفق باشید زیبارو هستم نصاب پارتیشن خوشحال میشم باهاتون همکاری داشته باشم 09216505459
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :