پارتیشن آکاردئونی

9 / 10
از 50 کاربر

پارتیشن ها انواع گوناگونی دارند ولی نمتیوان هر نوع پارتیشن را در هر مکانی مورد استفاده قرار داد. در برخی مکان ها باید از پارتیشن هایی استفاده نمود که قابل حمل باشند و بتوان آنها را از نقطه ای به نقطه ای دیگر منتقل نمود. پارتیشن آکاردئونی به دلیل وزن کمی که دارد به راحتی قابل جابجایی میباشد و میتوانید آنرا به هر قسمت از ساختمان انتقال داده و یا به ساختمان جدیدی منتقل کنید. پارتیشن آکاردئونی به صورت بازشو و کشویی میباشد و میتوان آنرا در صورت نیاز باز و یا بسته کرد.

ویژگی های پارتیشن آکاردئونی

پارتیشن آکاردئونی از ویژگی هایی برخوردار است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. پارتیشن آکاردئونی صد در صد قابل شستشو میباشد. مطمئنا پارتیشن آکاردئونی به دلیل باز و بسته کردن های مکرر کثیف و جرم گرفته خواهد شد که به همین دلیل متریال به کار رفته در آن از موادی در نظر گرفته میشود که بتوان آنرا بصورت دوره ای تمیز نمود. همچنین ویژگی قابل شستشو پارتیشن آکاردئونی باعث شده است تا بتوان آنرا در مکان های مرطوب و همچنین مکان هایی که امکان برخورد آب به پارتیشن وجود دارد استفاده نمود. سطح پارتیشن آکاردئونی با برخورد آب دچار افت کیفیت نمیشود وبرای رنگ چوب مشکلی بوجو نمی آید.

پارتیشن آکاردئونی

بدنه پارتیشن آکاردئونی از قابلیت چاپ برخوردار است و میتوان طرح و رنگ های دلخواه را بر روی آن چاپ نمود. این قابلیت میتواند باعث شود تا مشتری و خریدار این نوع پارتیشن بتواند طرح های مد نظر خود را که حتی ممکن است تبلیغاتی باشد بر روی پارتیشن چاپ کند. چاپ روی پارتیشن آکاردئونی در ابعاد دلخواه انجام میشود و هر ابعادی که مشتری نیاز داشته باشد را میتوان بر روی آن اجرا نمود.

چاپ تصویری روی پارتیشن آکاردئونی

چاپ تصویری بصورت دلخواه نیز بر روی پارتیشن آکاردئونی امکان پذیر است. علاوه بر اینکه میتوان آرم و علایم و بطورکلی متون مختلف را بر روی این پارتیشن چاپ نمود از قابلیت چاپ تصویری نیز برخوردار است که میتوان تصاویر دلخواه را نیز بصورت سفارشی بر روی آن چاپ نمود.

برخی از مکان هایی که پارتیشن آکاردئونی در آنها مورد استفاده قرار میگیرد همیشه نور آفتاب وجود دارد و همین نور آفتاب اگر به بدنه این پارتیشن برخورد کند به مرور باعث از بین رفتن آن و همچنین کمرنگ شدن سطح پارتیشن میشود. پارتیشن اکاردئونی به دلیل کیفیت بالای بدنه خود در برخورد با نور مستقیم آفتاب بسیار مقاوم عمل میکند و هیچگونه افت کیفیتی در رنگ و بافت خود پیدا نمیکند.

پارتیشن آکاردئونی

پارتیشن آکاردئونی را میتوان حتی در مکان هایی که امکان برخورد آب و رطوبت بسیار بالاست نیز استفاده نمود. از پارتیشن آکاردئونی حتی میتوان در ورودی درب حمام به دلیل مقاومت بالای آن در برابر آب و رطوبت نیز بدون آنکه مشکلی برای آن پیش بیاید استفاده کرد.

خرید پارتیشن آکاردئونی

نکاتی در تهیه و خرید پارتیشن آکاردئونی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. یک پارتیشن آکاردئونی مناسب و خوب باید دارای رنگبندی های مناسبی باشد. هر پارتیشن آکاردئونی را نمیتوان برای هر مکانی مورد استفاده قرار داد. پارتیشن آکاردئونی مناسب از لحاظ طرح و همچنین رنگ باید متناسب با دکوراسیون داخلی باشد. البته مدرن ویا کلاسیک بودن پارتیشن آکاردئونی چندان اهمیتی ندارد زیرا فضای چندانی را اشغال نمیکند که به چشم بیاید.

ابعاد پارتیشن آکاردئونی همانند طرح و رنگ آن مهم است. ابعاد بزرگ پارتیشن را نباید برای محیط های کوچک مورد استفاده قرار دهید. پارتیشن آکاردئونی با ابعاد بزرگ در صورتیکه در محیط های کوچک مورد استفاده قرار گیرد باعث ایجاد جلوه بدی برای دکوراسیون داخلی میشود و همچنین فضا را برای انجام کارهای روزمره تنگ تر میکند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :