پارتیشن اداری آلومینیومی

10 / 10
از 6 کاربر

پارتیشن اداری نوعی وسیله یا میتوان گفت سیستمی میباشد که برای جدا کردن فضای موجود در یک اداره و سازمان به کار میرود. با استفاده از پارتیشن فضای کاری کارمندان از یکدیگر تفکیک شده و کارمندان میتوانند به صورت جداگانه به فعالیت بپردازند. پارتیشن اداری در واقع یک حریم شخصی را برای کارمندان ایجاد میکند. پارتیشن اداری قابل جابجایی میباشد و میتوان در مکان ها و فضاهای مختلف از آنها استفاده نمود.

به طور کلی پارتیشن ها از لحاظ متریال و جنس به کار برده شده در ساخت به پارتیشن اداری ام دی اف ، پارتیشن اداری شیشه ای ، پارتیشن اداری آلومینیومی تقسیم میشوند.

پارتیشن اداری آلومینیومی، شیشه ای و ام دی اف همگی در ابعاد مختلف و طبق تقاضای مشتری ساخته و تولید میشوند. از ابعاد به کار رفته در ساخت پارتیشن اداری میتوان به نیم بلند، بلند و تمام سقفی اشاره کرد.

از لحاظ کیفی و ساختار نیز پارتیشن اداری آلومینیومی، شیشه ای و ام دی اف به دو نوع تک جداره و دو جداره تقسیم میشوند که به طبع نوع دو جداره آن از کیفیت و البته قیمت بالاتری برخوردار است. پارتیشن دو جداره عایق بسیار مناسبی در برابر صوت و همچنین حرارت میباشد و میتواند در حدود ۷۰ تا ۹۰ درصد از ورود صوت به داخل پارتیشن جلوگیری کند.

پارتیشن اداری ام دی اف از پارتیشنهای تولید شده از ام دی اف میباشد که تمام اجزا به کار رفته در آن از ام دی اف میباشد. حتی فریم بندی و چارچوب این نوع پارتیشن نیز ام دی اف بوده وشکل ظاهری یک تکه از ام دی اف را پدید می آورد که ظاهری بسیار زیبا را پدید می آورد. این نوع پارتیشن اداری مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی و همچنین رطوبت دارد و عایق صوتی بسیار مناسبی نیز میباشد.

پارتیشن اداری شیشه ای نیز از کاربرد فراوانی در محیط های اداری برخوردار است و از ام دی اف برای چارچوب و همچنین شیشه برای پر کردن قاب چارچوب بهره میبرد. مزیت این نوع پارتیشن اداری نورگیر بودن آن است و برای کارمندانی که میخواهند به فضای بیرون از پارتیشن مشرف باشند بسیار مناسب میباشد.

پارتیشن اداری آلومینیومی از جمله پارتیشن های پرکاربرد است که از گذشته تا به حال شرکت های بسیاری از این نوع پارتیشن استفاده نموده اند. پارتیشن اداری آلومینیومی دارای فریم و همچنین اسکلت آلومینیومی هستند و در دو نوع پارتیشن اداری آٖلومینیومی تک و دو جداره ساخته و عرضه میشوند. پارتیشن اداری آٖلومینیومی در اقسام مختلف تولید میشوند که میتوان به پارتیشن تک جداره آلومینیوم شش میل، تک جداره شانزده میل و همچنین پارتیشن اداری آٖلومینیومی دو جداره شش میل و شانزده میل اشاره کرد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :