پارتیشن اداری شیشه ای

10 / 10
از 12 کاربر

پارتیشن به ابزار یا وسیله ای گفته میشود که در محیط اداری کاربرد فراوانی دارد و یک فضای باز و بدون اتاق را به چندین فضای جداگانه و تفکیک شده تقسیم میکند.از جمله مزیت های پارتیشن میتوان به قابلیت جمع اوری و برداشته شدن انها اشاره کرد.ارتفاع پارتیشن بستگی به سلیقه مصرف کننده دارد و میتواند به صورت کوتاه،نیمه بلند و بلند باشد. پارتیشن علاوه بر اینکه قابلیت تفکیک فضا را دارند موجب جلوگیری از ورود صدا و همچنین گرد و خاک شده و فضایی ارام و بدون استرس را برای کارمندان ایجاد میکنند.به طور معمول فضاهای اداری به دلیل رفت و امد ارباب رجوع بسیار پر سر و صدا هستند و در این نوع محیط ها کارمندان نمیتوانند به فعالیتهای خود بپردازند و به طبع راندمان کاری انان نیز کاهش پیدا میکند.پارتیشن میتوانند از ورود صدا به داخل جلوگیری کرده و اسایش را برای کارمندان به همراه داشته باشند.

یکی از انواع پارتیشن اداری بسیار کاربردی پارتیشن اداری شیشه ای میباشد. پارتیشن اداری شیشه ای دارای اسکلت و بدنه ای از جنس ام دی اف یا الومینیوم میباشد و داخل ان را نیز از شیشه پر میکنند.

از جمله ویژگی هایی که باعث شده تا شرکتها برای محیط های اداری خود از پارتیشن اداری شیشه ای استفاده کنند نور گیری و روشنایی این نوع پارتیشن هاست.پارتیشن اداری شیشه ای به دلیل استفاده از شیشه در ساخت ان به خوبی میتواند نور را از خود عبور داده و باعث روشنایی داخل پارتیشن شود.

مزایای پارتیشن اداری شیشه ای:

  • پارتیشن شیشه ای به دلیل ضخامت و قطر کمی که دارند فضای کمی را نیز اشغال میکنند.
  • پارتیشن اداری شیشه ای به دلیل بی رنگ بودن تضادی در رنگ های موجود در محیط ایجاد نمی کنند و همین موضوع این نوع پارتیشن را با تقاضای بالایی روبرو کرده است.
  • پارتیشن شیشه ای به خوبی نور را از خود عبود میدهند و باعث روشنایی فضای داخلی پارتیشن اداری  میشوند.
  • تاثیرات روانی این نوع پارتیشن نیاز یکی از مزیت های ان به شمار میرود.ارباب رجوع و همچنین کارمندان به دلیل مواجهه با پارتیشن های شفاف که کارمندان و فعالیت انان را به خوبی نمایان میکند،  احساس خوبی پیدا میکنند.
  • پارتیشن شیشه ای به علت دید خوبی که داخل انها دارد برای مدیرانی که مایلند تا فعالیت های کارمندان خود را زیر نظر بگیرند بسیار مناسب میباشد.

پارتیشن اداری شیشه ای به دو دسته تک و دو جداره تقسیم میشوند که نوع دوجداره ان تا ۷۰ درصد از ورود صدا جلوگیری میکند.متریال به کار رفته در پارتیشن اداری شیشه ای و همچنین اب بندی ان تاثیر بسیار زیادی در کیفیت این نوع پارتیشن ها دارد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :