پارتیشن اداری متحرک

10 / 10
از 1 کاربر

از جمله الزاماتی که در یک ساختمان و محیط اداری یا حتی غیر اداری وجود دارد پارتیشن است. پارتیشن  امروزه پای خود را در اکثر ادارات و حتی منازل باز کرده اند. پارتیشن اداری به دو صورت تک و دو جداره تولید و عرضه میشوند.البته پارتیشن اداری متحرک نیز وجود دارد که کاربردهای خود را دارند.

همانطور که از نام پارتیشن اداری متحرک پیداست قابلیت جابه جا کردن دارد و بر روی ریل های سقفی و همچنین ریل هایی که در کف کارگذاشته میشوند حرکت میکنند.از پارتیشن اداری متحرک اکثرا در فضاهایی استفاده میشود که به صورت موقت فضاها از هم جدا میشوند.در مواردی که قرار است دیوارها به صورت موقت  از یکدیگر جدا شوند این نوع پارتیشن کاربرد زیادی دارد.از جمله ویژگی های پارتیشن اداری متحرک قابلیت جمع اوری ان است که میتوان در صورت نقل مکان انرا جمع اوری و در مکان جدید استفاده نمود.

پارتیشن اداری متحرک در دو نوع پانلی و آکاردئونی ساخته و عرضه میشوند. در مواقعی که نیازاست که فضا تا حدی از هم جدا شود و نیازی دیده نمیشود تا فضا به طور کامل جداسازی شود از پارتیشن متحرک پانلی استفاده میشود.این نوع پارتیشن در اصل فقط به عنوان جدا کننده حریم مورد استفاده قرار میگیرد. اما پارتیشن اداری متحرک آکاردئونی فضای موجود را به طور کامل از یکدیگر جدا کرده و در نتیجه فضایی کاملا جداگانه ای را به وجود خواهد اورد. علاوه بر اینکه این نوع پارتیشن دو جداره کارایی بسیار زیادی دارد با طرح ها و نقش های بسیار زیبای خود باعث جذابیت و چشم نوازی بیش از اندازه محیط میشود.

اما در چه مواردی از پارتیشن اداری متحرک استفاده میشود؟

به دلیل قابلیت جابجایی پارتیشن اداری متحرک این امکان وجود دارد که از این پارتیشن به صورت چند منظوره استفاده شود.این نوع پارتیشن بیشتر در سالن های و فضاهای چند منظوره کاربرد دارد.این نوع پارتیشن ها اغلب به صورت ۴ لنگه وجود دارند که البته در صورت نیاز میتوانند تغییر کنند. این نوع پارتیشن اداری در بیمارستان ها،مسجد ها،سازمان ها،شرکتها به دلیل قابلیت جابجایی و متحرکی که دارند کاربرد فراوانی دارند. گاهی برای پوشاندن یک فضا از این نوع پارتیشن استفاده میشود.به طور مثال برای فضایی که به سرویس بهداشتی دید دارد لازم است تا از دید عموم پوشانده شود. پارتیشن اداری متحرک میتواند گزینه بسیار مناسبی در این مواقع باشد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :