پارتیشن اداری مدرن

10 / 10
از 6 کاربر

از پارتیشن اداری برای جدا سازی فضای فعالیت کارمندان استفاده میشود.کارمندان یک اداره برای اینکه بتوانند در محیطی ارام و بدون استرس فعالیت کنند نیاز دارند تا از سر و صدا و هیاهوی محیط که به علت رفت و امد ارباب رجوع و پرسنل ایجاد میشود به دور باشند. پارتیشن اداری مدرن برای همین منظور در نظر گرفته شده است. پارتیشن طوری ساخته میشوند که شدت عبور صدا را به شدت کاهش داده و باعث ایجاد محیطی ارام برای کارمندان میشوند.از دیگر مزایای پارتیشن ها میتوان به مشخص نمودن فضای کاری هر کارمند اشاره نمود.هر کارمند میتواند وسایل مورد نیاز خود از جمله پرونده ها، لوازم التحریر و حتی لوازم شخصی خود را در پارتیشن تعیین شده خود قرار دهد بدون اینکه توسط کارمندان دیگر یا ارباب رجوع مورد استفاده قرار گیرد و از این رو محیط امنی را برای کارمند ایجاد میکند.

به طور کلی پارتیشن اداری به دو دسته تقسیم میشوند:

  • پارتیشن های اداری که به صورت تک جداره تولید میشوند.
  • پارتیشن دوجداره که از پارتیشنهای تک جداره کیفیت بالاتری دارند.

پارتیشن تک جداره ساختاری از جنس ام دی اف و همچنین شیشه دارند. پارتیشن اداری مدرن میتواند بسته به سلیقه مشتری در ابعاد بلند،نیمه بلند و یا تا ارتفاع سقف تولید شوند.به طور معمول و رایج ام دی اف های به کار رفته در این نوع پارتیشن ۱۶ میلیمتری میباشند.شیشه های به کار گرفته شده در پارتیشن اداری تک جداره نیز به صورت ساده و سند بلاست میباشد.از مزیت های این نوع پارتیشن میتوان به قابل حمل بودن ان و از معایب ان میتوان به عایق نبودن ان در برابر صدا و حرارت اشاره کرد.

پارتیشن اداری دوجداره قابلیت ساخت و نصب به صورت یک تکه را دارد.بدنه این نوع پارتیشن اداری از استحکام خوبی برخوردار است میتواند بدون ستون بر روی زمین نصب شود.از این نوع پارتیشن ها اغلب برای جلوگیری از مزاحمتهای شنیداری و دیداری استفاده میشود.ام دی اف به کار رفته در این نوع پارتیشن اداری به صورت ۱۶ میلیمتری میباشد که لبه های ان کاملا عایق میباشد.پارتیشن اداری دو جداره تیز همانند تک جداره میتواند بسته به سلیقه مشتری به صورت کوتاه،نیمه بلند و بلند تولید شود.

نوعی از پارتیشن به نام پارتیشن اداری مدرن وجود دارد که بدون در نظر گرفتن فریم و ساختار و همچنین کلیشه خاصی تولید میشوند.در این نوع پارتیشن اداری از هیچ نوع طراحی و ساختار تعیین شده و رایجی تبعیت نمیشود و خلاقیت در طراحی حرف اول را میزند.در این نوع پارتیشن اداری رنگ بندی و طراحی مدرن در نظر گرفته میشود که باعث تولید پارتیشن اداری شیک و مدرن میشود.متریال به کار رفته در پارتیشن اداری مدرن یکی از عواملی است که کاربرد ان محدودیت نداشته و طراح با خلاقیت و نواوری جدیدی دست به طراحی میزند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :