پارتیشن تک جداره آلومینیوم

10 / 10
از 1 کاربر

همانطور که از اسم این نوع پارتیشن مشخص است از قاب آلومینیوم و جداره های ام دی اف و شیشه تشکیل شده است. این جداره های ام دی اف با توجه به شرایط محیطی و سلیقه شخص سفارش دهنده می تواند ابعاد مختلفی داشته باشد که گاهی این ارتفاع زیاد و گاهی با توجه به فضا می تواند کم باشد.. ضخامت ام دی افی که در این نوع پارتیشن استفاده میکنیم 6 میل یا 16 میل می باشد.

ارتقاع این پارتیشن ها میتواند متغیر باشد و اندازه و ارتفاع خاصی برای آن پیشنهاد نمیشود چون قابلیت سازگاری در ارتفاع های مختلف را دارا هستند اما برای درب پیشنهاد می شود که ارتفاع بالای 200 سانتی متر لحاظ گردد. زمانیکه از این نوع پارتیشن برای ساخت درب استفاده می کنیم باید از نوع خاصی از فریم ها بر روی آن استفاده کنیم تا ابزار آلات درب مانند قفل و یراق و ... بتوانند براحتی بر روی درب سوار شوند و نصب آنها براحتی انجام شود.

ضخامت شیشه هایی که در این نوع پارتیشن استفاده میکنیم 4 میلیمتر است که با احتساب نوار دور ، ضخامت در کل به 6 میلیمتر می رسد. شیشه میتواند به صورت تمام ساده ، تمام سند بلاست  و یا سند بلاست راه مات باشد و گاهی هم به سفارش مشتریان لوگوی شرکت یا سازمان بر روی شیشه درج میگردد. مزایای این نوع پارتیشن ( پارتیشن تک جداره)  سبکی ، قیمت مناسب ، و راحتی حمل و نقل آن است.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :