پارتیشن دوجداره آلومینیومی

10 / 10
از 1 کاربر

پارتیشن دوجداره آلومینیومی در اصل بسته به نیاز سازمانها، شرکت ها و یا هر ارگانی ساخته و مورد استفاده قرار میگیرند. پارتیشن حکم دیواری را دارند که میتوانند فضای مورد استفاده در محیط اداری را به چندین قسمت تقسیم کنند.پارتیشن علاوه بر تقسیم کردن فضا باعث زیبایی محیط هم میشوند.پارتیشن به عنوان یک عایق صوتی خوب عمل میکنند و صداهای مزاحم ایجاد شده در یک فضا را به خوبی دفع کرده و فضای ارامی را برای کارمندان و پرسنل ایجاد میکنند.هر چه فضا و محیط کاری یک کارمند ارام تر باشد به طبع راندمان کاری و همچنین رضایت کارمند بیشتر خواهد شد.

پارتیشن اداری بسته به درخواست کارفرما میتواند متفاوت باشد.پارتیشن انواع مختلفی دارند. پارتیشن  شیشه ای، ام دی اف،الومینیومی از جمله انواع پارتیشن هستند که کاربرد فراوانی نیز دارند. پارتیشن اداری شیشه ای از شیشه میباشند .نور گیر بوده و در کنار زیبایی و عایق بودن از تقاضای بالایی برخوردار هستند. پارتیشن دوجداره ام دی اف نیز طراحی بسیار زیبایی دارند. هزینه پایین و همچنین خواص ام دی اف باعث شده تا مقرون به صرفه باشند. پارتیشن دوجداره آلومینیومی نیز بنا به درخواست کارفرما میتواند تولید و به کار گرفته شود.

پارتیشن به طور کلی در دو نوع تک و دو جداره  تولید و عرضه میشوند.همانطور که از نام پارتیشن دوجداره پیداست از دوجداره و دو قسمت برای ساخت انها استفاده شده است. پارتیشن دوجداره از کیفیت بالاتری برخوردار  هستند و عایق بسیار خوبی نیز در برابر صدا و یا حرارت هستند.البته به یاد داشته باشید که پارتیشن دوجداره آلومینیومی به دلیل متریال بیشتری که در ساخت ان به کار رفته از قیمت بالاتری برخوردار است.

به طور کلی پارتیشن دوجداره مزیت هایی نسبت به تک جداره دارند:

  • نصب سریع واسان پارتیشن دوجداره آلومینیومی
  • ایستادگی بهتر و محکم تر نسبت به نوع تک جداره
  • عایق صوتی و حرارتی بسیار مناسب تر نسبت به نوع تک جداره
  • قابلیت نصب پرده کرکره در پارتیشن  دوجداره

پارتیشن دو جداره الومینیومی همانطور که از نامش پیداست از الومینیوم در ساختار و بدنه ان استفاده شده است.در ترکیب ساختار ظاهری پارتیشن دو جداره الومینیومی نیز از متریال های مختلفی همچون شیشه سکوریت،شیشه سکوریت سند بلاست،ام دی اف و همچنین پرده کرکره استفاده میشود.از طرح ها و ساختارهایی که برای ساخت پارتیشن دوجداره الومینیومی و همچنین تک جداره الومینیومی میتوان به کار برد، افقی عمودی و عمودی افقی میباشد.به دلیل متریال الومینیوم به کار رفته در اپارتیشن دوجداره آلومینیومی باعث شده تا از قیمت بالاتری نسبت به پارتیشن  دیگر برخوردار باشد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :