پارتیشن دوجداره ارزان

10 / 10
از 4 کاربر

پارتیشن پدیده ارائه دهنده انواع پارتیشن دوجداره ارزان با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. بخش عمده ای از فضای یک محیط اداری را فضاهای خالی و بلااستفاده اشغال  کرده اند. فضاهایی که میتوانند کارمندان زیادی را در خود جای داده و پرسنل به راحتی در این فضاها مشغول به کار شوند.شرکت های زیادی وجود دارند که فضای کوچکی را در اختیار دارند و از همین رو میبایست از همین فضای اندک بیشترین استفاده را ببرند. پارتیشن از جمله ابزار ها و وسایلی هستند که براحتی میتوانند در محیط های کوچک با فضاهای مناسب و جداگانه ای که ایجاد میکنند بسیار مفید واقع شوند. پارتیشن اداری در واقع فضایی جداگانه را برای هر کارمند ایجاد میکند که کارمند در اسایش کامل میتواند در داخل این پارتیشن ها به فعالیت بپردازد.

پارتیشنها در دو نوع تک جداره و پارتیشن دوجداره تولید و عرضه میشوند. پارتیشن دوجداره ارزان یکی از محبوب ترین انواع پارتیشن است. پارتیشن های تک جداره از ستون های متعددی برخوردار هستند که باعث میشود تا راحت تر بر روی زمین قرار بگیرند.

پارتیشن دوجداره از ستون مانند تک جداره بهره نمیبرند.این نوع پارتیشنها به صورت یک تکه و بزرگ تولید میشوند.بدنه بزرگ آن باعث شده تا به راحتی و بدون نیاز به ستون بر روی زمین قرار بگیرد.پارتیشن دوجداره ارزان محدودیت رنگ نیز ندارند و مصرف کننده هر رنگی را که  بخواهد به راحتی میتواند انتخاب کند.

پارتیشن ها در انواع متعددی تولید و عرضه میشوند:

پارتیشن اداری شیشه ای که یکی از پرطرفدارترین پارتیشن  دوجداره ارزان است و که در محیط های اداری بسیار کاربرد دارد.این نوع پارتیشنها بسیار زیبا هستند و بسیار مقرون به صرفه نیز میباشند.پارتیشن های شیشه ای به خوبی نور را از خود عبور میدهند که باعث شده تا محیط داخل پارتیشن نور گیر و روشن باشد.در ضمن ضخامت این نوع پارتیشنها نیز بسیار کم میباشد و از این رو فضای کمی را نیز اشغال میکند. پارتیشن اداری شیشه ای دو نوع تک و دو جداره دارد که نوع دو جداره ان میتواند تا ۷۰ درصد از ورود صدا جلوگیری کند.

نوع دیگری از پارتیشن اداری، پارتیشن دوجداره ام دی اف میباشد که به دلیل خصوصیاتی از جمله قابلیت ماشین و سمباده خوری خوب،رنگ کاری و فرم دهی اسان، از پارتیشن های ارزان و مقرون به صرفه به شمار میرود.

ویژگی های پارتیشن اداری عبارتند از : نصب سریع-زیبایی و دکوراسیون عالی-تنوع رنگ و همچنین قابلیت جابجایی پارتیشن 

پارتیشن  بسته به دوجداره و تک جداره بودن و همچنین متریال و حجم قیمت های متفاوتی دارند. پارتیشن دوجداره نسبت به تک جداره قیمت بالاتری دارند اما برخی از شرکت ها با استفاده از کاهش هزینه ها در تولید و استفاده از خط تولیدهای مکانیزه باعث کاهش قیمت پارتیشن دوجداره شده و پارتیشن دوجداره ارزان را تولید و عرضه میکنند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :