پارتیشن دوجداره

9 / 10
از 161 کاربر

پارتیشن دوجداره نمونه ای دیگر از پارتیشن است که از ورق های ام دی اف با قطر 16 میلیمتر ساخته شده اند. پارتیشن دوجداره به منظور عایق بندی لبه های MDF نیز از نوار PVC استفاده شده است. این نوع پارتیشن بندی با ضخامت 12 سانتی متر و در ارتفاع های مختلف اجرا می شود که عبارتند از :

  • پارتیشن دوجداره کوتاه
  • پارتیشن دوجداره نیمه بلند
  • پارتیشن دوجداره بلند
  • پارتیشن دوجداره سقفی 

پارتیشن دوجداره

ارتفاع در این مدل پارتیشن ها بسته کاربرد و میزان نیاز به عایق بندی صدا و همچنین با توجه به جریان گردشی هوا تعیین می شود. در برخی از انواع پارتیشن دوجداره که از شیشه در ساخت آنها استفاده شده است، ارتفاع براساس عوامل دیگری نظیر نور و سلیقه کاربر نیز متغیر است.  از قابلیت های پارتیشن دوجداره می تواند به امکان اضافه کردن پرده کرکره ای در میان جدارهای شیشه ای آن اشاره کرد. این پرده ها که در طرح ها و رنگ های مختلف موجود است زیبایی محیط کار را دو چندان نموده و با خاصیت ولومی که دارد امکان عبور نور در مواقع مورد نیاز را نیز فراهم می کند. شیشه های موجود در اطراف این پرده ها مانع از نفوذ گرد و غبار به داخل می شوند. 

پارتیشن دوجداره 

در قسمت مقالات توضیح داده بودیم که پارتیشن دوجداره اداری مدل های گوناگونی دارد اینجا نیز به آن اشاره ای میکنیم که پارتیشن را بخواهیم به چند مدل تقسیم کنیم برای شناسایی و سهولت آسان به سه قسمت تقسیم میکنیم .

مزایای پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره تماما از هر لحاظ نسبت به پارتیشن تکجداره مزیت های مختلفی دارد . از مزایای پارتیشن دوجداره می توان به ایستایی آن اشاره کرد. پارتیشن دوجداره از لحاظ ایستایی و مقاوت نسبت به بقیه پارتیشن های موجود مانند پارتیشن اداری شیشه ای ,پارتیشن تکجداره,پارتیشن آلومینیومی برتری دارد . از دیگر مزایای پارتیشن دوجداره ، طول عمر بیشتر آن است. قابلیت جابه جایی یکی دیگر از مزایای پارتیشن دوجداره می باشد. پارتیشن دوجداره اداری را میتوانید به هر جایی که نقل مکان کردید همراه خود داشته باشید با هر مدل و فضای انتخابی که داشته باشید . پس هزینه ای که در قبال پارتیشن میکنید برای شما سود آور است , ما مفتخریم که به شما بگوییم با پانزده سال سابقه کار اجرایی موفق همچنان پیشرو در زمینه ساخت ملزومات اداری اعم از پارتیشن و انواع آن مستقیم از کارگاه تا جرا در محل شما هستیم . و همچنین تمامی مدل های به روز را با همکاران خود در کشور ترکیه تبادل میکنیم تا بهترین دکوراسیون اداری را با کمترین قیمت برای شما فراهم آوریم , ما 15 سال اعتماد شما را نسبت به خودمان خراب نخواهیم کرد. 

شاید در گذشته پارتیشن ها جایی در محیط های اداری نداشتند ولی امروزه سازمان ها و شرکت ها به دلیل توسعه نیروی انسانی خود تمایل زیادی به استفاده از پارتیشن پیدا کرده اند. پارتیشن ها انواع مختلفی  دارند که میتوان به پارتیشن آلومینیومی،‌پارتیشن شیشه ای ،‌پارتیشن چوبی و پارتیشن پی وی سی اشاره نمود. تمامی پارتیشن های نام برده شده بصورت تک و دو جداره تولید میشوند که در این بین پارتیشن دوجداره از مزیت و ویژگی های بیشتری برخوردار است. پارتیشن دو جداره همانطور که از نامش نیز پیداست از دو بخش تشکیل شده است که همین موضوع باعث شده تا عایق صوتی بسیار خوبی محسوب شود. یکی از مهمترین مشکلاتی که کارمندان و همچنین مدیریت یک شرکت با آن مواجه هستند وجود سر و  صدا در محیط میباشد که راندمان کاری کارمندان را تا حد زیادی کاهش میدهد. پارتیشن دو جداره میتواند تا حد زیادی از ورود  و همچنین خروج صدا جلوگیری کند و فضای آرامی را برای کارمندان به وجود آورد.

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره نیازی به نصب بر روی دیوار و یا سقف ندارد و میتواند بر روی پایه های خود بایستد. عدم نصب پارتیشن دو جداره باعث شده تا در زمان اجرا و راه اندازی این نوع از پارتیشن صرفه جویی زیادی شود. نصب پارتیشن های تک جداره به تجهیزات زیادی نیاز دارد و همچنین باید به دیوار و سقف متصل شوند که همین موضوع زمان راه اندازی و اجرای آنرا بالا میبرد.

پارتیشن دوجداره بسیار پایدار تر از پارتیشن های تک جداره میباشد. پارتیشن دو جداره زمانی که بر روی زمین قرار میگیرد به هیچ وجه دچار تکان و لغزش نمیشود و همین موضوع باعث شده تا یکی از با ثبات ترین پارتیشن ها محسوب شود. عدم اتصال پارتیشن دوجداره علاوه بر اینکه در زمان صرفه جویی میکند از زخمی شدن دیوار و سقف نیز جلوگیری به عمل می آورد.

در ساخت پارتیشن دو جداره از پروفیل های محکمتری استفاده میشود که همین موضوع باعث میشود تا از استحکام بالاتری در برابر ضربه و نیروهای خمشی برخوردار باشد. همچنین پروفیل های به کار رفته در ساخت پارتیشن دوجداره از دوام و طول عمر بیشتری نیز برخوردار هستند که یک مزیت بسیار بزرگ محسوب میشود.

کابل هایی که به منظور ایجاد شبکه و یا برق رسانی به بخش های مختلف در محیط اداری به کار برده میشوند میتواند باعث شلوغی و بی نظمی شوند. پارتیشن دو جداره این امکان را فراهم میسازد تا کابل و سیم های محیط از بین دو جداره پارتیشن عبور داده شوند و هیچگونه بی نظمی در محیط بوجود نیاید.

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دو جداره  از قابلیت نصب پرده برخوردار است در صورتیکه پارتیشن تک جداره از چنین قابلیتی برخوردار نیست. پرده ای که در پارتیشن دوجداره نصب میشود میتواند برای عبور و یا عدم نور مناسب باشد. همچنین کارمندان میتوانند توسط این پرده ها دید افرادی که در خارج از پارتیشن قرار دارند را محدود و یا قطع کنند.

پارتیشن دوجداره دست طراح را باز میگذارد تا بتواند از نقش و سبک های هنری در بین دو پارتیشن استفاده نماید. در پارتیشن های تک جداره امکان استفاده از نقوش هنری به دلیل تک جداره بودن وجود ندارد ولی فاصله ایجاد شده بین دو پارتیشن میتواند فضای مناسبی را ایجاد کند تا طراح به خلق آثار  هنری دراین فضای خالی بپردازد و جذابیت پارتیشن و محیط را چندین برابر افزایش دهد.

پارتیشن دو جداره از نمای ظاهری زیباتری به نسبت پارتیشن تک جداره برخوردار است. ساختار پارتیشن دو جداره باعث شده تا ظاهر این نوع پارتیشن بسیار زیبا و جذاب باشد. اگر پارتیشن تک و دوجداره را در کنار هم قرار دهید مطمئنا متوجه زیبایی بسیار زیاد پارتیشن دوجداره خواهید شد.

پارتیشن دوجداره به دلیل عدم اتصال به دیوار و یا سقف از قابلیت جابجایی و حمل بسیار راحت تری برخوردار است. در حقیقت پارتیشن دوجداره را میتوان براحتی جابجا نمود اما پارتیشن تک جداره اینگونه نیست و جابجایی آن به آسانی صورت نمیگیرد. البته پارتیشن تک جداره را نیز میتوان جابجا نمود ولی جابجایی آن کمی مشکل میباشد.

پارتیشن دوجداره

قیمت پارتیشن دوجداره

قیمت پارتیشن دوجداره با توجه به مزایایی که دارد تعیین می شود. شاید قیمت پارتیشن دوجداره کمی بالاتر از پارتیشن های تک جداره باشد ولی این نوع پارتیشن ارزش خرید بالایی دارد. طبق مزیت هایی که برای پارتیشن دوجداره در بالا به آن اشاره شد به راحتی میتوان پی برد که پارتیشن دوجداره از ارزش خرید بالایی برخوردار است. بنابراین در هنگام خرید ، صرفا به قیمت پارتیشن دوجداره دقت نکنید بلکه سعی کنید با توجه به مزیت های بی شماری که این نوع پارتیشن دارد خرید خود را انجام دهید.

خرید پارتیشن دوجداره

برای خرید پارتیشن دوجداره می توانید با کارشناسان ما در پارتیشن پدیده تماس حاصل فرمایید. پارتیشن دوجداره عایق خوبی در برابر گرماو همچنین سرما میباشد. سرما و گرما به راحتی نمیتوانند از جداره های آن عبور کنند. مقداری از گرما و یا همچنین سرما به هنگام عبور از پارتیشن در فاصله ای که بین دو جداره آن وجود دارد محبوث خواهد شد و به داخل فضای پارتیشن منتقل نمیشود. این یکی از دلایلی است که می تواند شما را به خرید پارتیشن دوجداره تشویق نماید. 

برای خرید پارتیشن دوجداره میتوانید با شرکت پارتیشن پدیده تماس حاصل نموده تا کارشناسان شرکت نسبت به انواع پارتیشن دوجداره، قیمت پارتیشن دوجداره و مدت زمان تولید، نصب و راه اندازی مشاوره کاملی را در اختیار شما قرار دهند. فروش پارتیشن دوجداره در شرکت پارتیشن پدیده با نازلترین قیمتها انجام میشود. برای خرید پارتیشن دوجداره با ما در ارتباط باشید. در نظر داشته باشید که به منظور خرید پارتیشن دوجداره حتما با کارشناسان متخصص مشورت نمایید. 

ارسال نظر
مهرداد : پارتیشن دوجداره
38 0
مطالب خیلی آموزنده بود ممنون
مدیریت : پاسخ
23 0
سلام ممنون از دیدگاهتون
فقیه : پارتیشن دو جداره چوبی
32 0
پارتیشن دوجداره واقعا واسه دفتر کار عالیه
مدیریت : پاسخ
20 0
ممنون از نظراتتون
مدیریت : پاسخ
23 0
ممنون از نظراتتون
الهه میرزایی : پارتیشن اداری
29 0
ممنون بابت انجام نصب پارتیشن دوجداره برای شرکت فرزانگان فضا ساز با آرزوی موفقیت های روز افزونتان
مدیریت : پاسخ
18 0
درود برشما متشکرم از نظرتون آقای امیدی
رضاپور : پارتیشن دوجداره
27 0
سلام مطالب عالی و پرمحتوا مانند اجرای بی نظیرتان موفق باشید رضاپور از شرکت کیمیا بتن
مدیریت : پاسخ
17 0
سلام پاینده باشید
حامد : پارتیشن اداری
25 0
مطالب عالی
حمیدرضا : پارتیشن دوجداره
20 0
سلام برای نصب پارتیشن دوجداره چقدر زمان نصب طول میکشه چند روز ..؟
مدیریت : پاسخ
13 0
درود بر شما برای نصب پارتیشن اداری و پارتیشن دوجداره 48ساعت درکارگاه و 24ساعت در محل نصب البته بستگی به متراژ نصب شماهم داره
محمدپور : پارتیشن mdf
21 0
روز بخیر نمونه پارتیشن mdf تو گالریتون کم بود میتونین واسم بفرستین منظورم پارتیشن تمام mdf بدون شیشه هستش
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :