پارتیشن دوجداره

10 / 10
از 117 کاربر

نمونه ای دیگر از پارتیشن ، پارتیشن دوجداره است که از ورق های ام دی اف با قطر 16 میلیمتر ساخته شده اند. به منظور عایق بندی لبه های MDF نیز از نوار PVC استفاده شده است. این نوع پارتیشن بندی با ضخامت 12 سانتی متر و در ارتفاع های مختلف اجرا می شود که عبارتند از :

  • پارتیشن دوجداره کوتاه
  • پارتیشن دوجداره نیمه بلند
  • پارتیشن دوجداره بلند
  • پارتیشن دوجداره سقفی 

ارتفاع در این مدل پارتیشن ها بسته کاربرد و میزان نیاز به عایق بندی صدا و همچنین با توجه به جریان گردشی هوا تعیین می شود. در برخی از انواع پارتیشن دوجداره که از شیشه در ساخت آنها استفاده شده است، ارتفاع براساس عوامل دیگری نظیر نور و سلیقه کاربر نیز متغیر است.  از قابلیت های پارتیشن دوجداره می تواند به امکان اضافه کردن پرده کرکره ای در میان جدارهای شیشه ای آن اشاره کرد. این پرده ها که در طرح ها و رنگ های مختلف موجود است زیبایی محیط کار را دو چندان نموده و با خاصیت ولومی که دارد امکان عبور نور در مواقع مورد نیاز را نیز فراهم می کند. شیشه های موجود در اطراف این پرده ها مانع از نفوذ گرد و غبار به داخل می شوند. 

 

در قسمت مقالات توضیح داده بودیم که پارتیشن دوجداره اداری مدل های گوناگونی دارد اینجا نیز به آن اشاره ای میکنیم که پارتیشن را بخواهیم به چند مدل تقسیم کنیم برای شناسایی و سهولت آسان به سه قسمت تقسیم میکنیم .

پارتیشن دوجداره تماما از هر لحاظ نسبت به پارتیشن تکجداره مزیت های مختلفی دارد . پارتیشن دوجداره از لحاظ ایستایی و مقاوت نسبت به بقیه پارتیشن های موجود مانند پارتیشن اداری شیشه ای ,پارتیشن تکجداره,پارتیشن آلومینیومی برتری دارد و از طول عمر بیشتری برخوردار است . پارتیشن دوجداره اداری را میتوانید به هر جایی که نقل مکان کردید همراه خود داشته باشید با هر مدل و فضای انتخابی که داشته باشید . پس هزینه ای که در قبال پارتیشن میکنید برای شما سود آور است , ما مفتخریم که به شما بگوییم با پانزده سال سابقه کار اجرایی موفق همچنان پیشرو در زمینه ساخت ملزومات اداری ائم از پارتیشن و انواع آن مستقیم از کارگاه تا جرا در محل شما هستیم . و همچنین تمامی مدل های به روز را با همکاران خود در کشور ترکیه تبادل میکنیم تا بهترین دکوراسیون اداری را با کمترین قیمت برای شما فراهم آوریم , ما 15 سال اعتماد شما را نسبت به خودمان خراب نخواهیم کرد. 

ارسال نظر
مهرداد : پارتیشن دوجداره
38 0
مطالب خیلی آموزنده بود ممنون
مدیریت : پاسخ
23 0
سلام ممنون از دیدگاهتون
فقیه : پارتیشن دو جداره چوبی
32 0
پارتیشن دوجداره واقعا واسه دفتر کار عالیه
مدیریت : پاسخ
20 0
ممنون از نظراتتون
مدیریت : پاسخ
23 0
ممنون از نظراتتون
الهه میرزایی : پارتیشن اداری
29 0
ممنون بابت انجام نصب پارتیشن دوجداره برای شرکت فرزانگان فضا ساز با آرزوی موفقیت های روز افزونتان
مدیریت : پاسخ
18 0
درود برشما متشکرم از نظرتون آقای امیدی
رضاپور : پارتیشن دوجداره
27 0
سلام مطالب عالی و پرمحتوا مانند اجرای بی نظیرتان موفق باشید رضاپور از شرکت کیمیا بتن
مدیریت : پاسخ
17 0
سلام پاینده باشید
حامد : پارتیشن اداری
25 0
مطالب عالی
حمیدرضا : پارتیشن دوجداره
20 0
سلام برای نصب پارتیشن دوجداره چقدر زمان نصب طول میکشه چند روز ..؟
مدیریت : پاسخ
13 0
درود بر شما برای نصب پارتیشن اداری و پارتیشن دوجداره 48ساعت درکارگاه و 24ساعت در محل نصب البته بستگی به متراژ نصب شماهم داره
محمدپور : پارتیشن mdf
21 0
روز بخیر نمونه پارتیشن mdf تو گالریتون کم بود میتونین واسم بفرستین منظورم پارتیشن تمام mdf بدون شیشه هستش
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :