پارتیشن شیشه ای

10 / 10
از 103 کاربر

یکی از انواع مدرن پارتیشن که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، پارتیشن شیشه ای است. این نوع پارتیشن ها جلوه بسیار زیبایی به محیط و دکوراسیون داخلی می بخشند.

مزایای پارتیشن شیشه ای

با استفاده از انواع پارتیشن اداری شما می توانید یک فضای کاری با امکانات و مزایای عالی و ایده آل ایجاد نمایید. استفاده از این نوع پارتیشن در محیط کار و ادارات بسیار رایج است و دارای مزایای زیر می باشد:

  • یکی از مزیت های عمده این نوع پارتیشن انتشار نور طبیعی در محیط است که آرامش و سلامتی بیشتر را برای کارمندان فراهم خواهد کرد.
  • صرفه جویی در هزینه پارتیشن بندی ، نصب و راه اندازی به عنوان یکی دیگر از مزیت های پارتیشن شیشه ای مطرح است. زیرا شما می توانید پنل های این نوع پارتیشن را به سرعت و به راحتی با صرف زمانی اندک جابه جا و نصب نمایید.
  • با استفاده از پارتیشن شیشه ای مات می توانید علاوه بر زیبایی، حریم خصوصی افراد را نیز حفظ نمایید. این نوع پانل ها برای اتاق جلسات بسیار مناسب و کاربردی هستند.
  • انواع پارتیشن شیشه ای برخلاف تصور بسیاری از افراد در مقایسه با سایر انواع پارتیشن ها ف توانایی و قابلیت بیشتر در جلوگیری از انتقال صدا و به عبارتی بلوکه کردن امواج صوتی دارند.
  • پارتیشن شیشه ای از نظر تنوع نیز در رده بالایی قرار دارد. از این رو شما می توانید متناسب با نوع کار و نیاز خود مناسب ترین پارتیشن را خریداری نمایید.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای چیست

فضای کوچک بیشتر ادارات باعث شده تا هر کارمند نتواند از اتاق جداگانه ای برای انجام فعالیت های روزانه برخوردار باشد. اما این مشکل به لطف پارتیش هایی که در انواع مختلف تولید میشود برطرف شده و میتواند فضای آرام و امنی را برای کارمندان ایجاد کنند. یکی از انواع پارتیشن که علاوه بر ایجاد آرامش و امنیت میتواند جلوه زیبایی را برای محیط بوجود بیاورد پارتیشن شیشه ای است. پارتیشن شیشه ای یکی از بهترین و زیبا ترین پارتیشن هایی است که در ادارات مورد استفاده قرار میگیرد. پارتیشن شیشه ای همانطور که از نامش نیز پیداشت از شیشه ساخته شده است. پارتیشن شیشه ای بصورت تک و دو جداره تولید میشود و نوع دو جداره آن از کیفیت بالاتری برخوردار است. پارتیشن شیشه ای از مزیتهای زیادی برخوردار است .

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای پدیده

با نصب پارتیشن شیشه ای امکان زیر نظر گرفتن فعالیت کارمندان بسیار راحت تر میشود. شیشه از شفافیت بالایی برخوردار است و  با نصب آن میتوان هر گونه فعالیت انجام شده در داخل آن را زیر نظر گرفت. همچنین کارمندان نیز میتوانند فضای بیرون از پارتیشن را مشاهده کرده و از عبور و مرور پرسنل و ارباب رجوع مطلع شوند.

پارتیشن شیشه ای پدیده محیطی روشنتر را در اختیار کارمندان قرار میدهد. راندمان کارمندان در محیط هایی که بسته و تاریک باشد تا حد زیادی کاهش پیدا میکند. با نصب پارتیشن شیشه ای نور به اندازه کافی به داخل محیط پارتیشن میرسد که  در افزایش راندمان کارمندان بسیار تاثیرگذار است.

پارتیشن شیشه ای عایق بسیار خوبی در برابر صوت محسوب میشود. سر و صدا یکی از عواملی است که باعث ایجاد مزاحمت هایی برای کارمندان میشود. پارتیشن شیشه ای پدیده تا حد بسیار زیادی از عبور صوت  جلوگیری میکند و حتی نوع دوجدار آن میتواند صدای با قدرت پایین را به طور کامل دفع کند.

پارتیشن شیشه ای

نصب پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای نصب آسانی دارد. قطعات مختلف پارتیشن شیشه ای در کارگاه ها تولید شده و سپس به محل نصب منتقل میشود. پس از انتقال پارتیشن شیشه ای به محل نصاب میتواند بخش های مختلف آنرا سر هم کرده و به راحتی نصب پارتیشن شیشه ای را انجام دهد.

نصب پارتیشن شیشه ای از جمله پارتیشن های انعطاف پذیر محسوب میشود. برای نصب پارتیشن شیشه ای ، پارتیشن را میتوان باز کرده و در مکان دیگری مورد استفاده قرار داد. همین موضوع باعث شده تا بسیار مقرون بصرفه باشد و در صورت نقل مکان به یک مکان دیگر، نیازی به خرید مجدد پارتیشن نخواهدبود.

ارسال نظر
الهه : پارتیشن شیشه ای
10 0
سلام منظور از پارتیشن شیشه ای کلاف کامل شیشه هستش یا میشه پارتیشن چوبی دوجداره هم تو ساختش استفاده کرد
مدیریت : پاسخ
6 0
ممنون از دیدگاهتون بله دوست عزیز لطفا تماس بگیرید
غلام رضایی : پارتیشن شیشه ای
8 0
آره میشه فکر کنم
مدیریت : پاسخ
6 0
درسته
پرهیزگار : پارتیشن شیشه ای
1 0
سلام پارتیشن شیشه ای با پروفیل هم کار میکنین
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام بله دوست عزیز
مرادزاده : پارتیشن شیشه ای
1 0
سلام منظور از پارتیشن شیشه ای تمام شیشه هستش یا پارتیشن mdf هم توش استفاده میشه
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام دوست عزیز سلیقه ای هستش هم تمام شیشه پروفیل میشه هم تمام پارتیشن شیشه ای چوبی
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :