پارتیشن بندی اداری

10 / 10
از 5 کاربر

در ادامه توضیحات پارتیشن اداری باید گفت که پارتیشن دو جداره دارای مزایایی نسبت به پارتیشن تک جداره هست که شامل موارد زیر می شوند:

1-پارتیشن دوجداره عایق خوبی برای صدا و حرارت است.

2-پارتیشن دو جداره به دلیل دارا بودن فضای خالی بین دو ناحیه پارتیشن ، و کرکره های این بین که در پارتیشن استفاده شده است ، به محیط کار زیبایی خاصی میبخشد.

3-قابلیت امکان داکت بندی و امگان عبور سیم از داخل این نوع پارتیشن ها از قابلیت های دیگر پارتیشن دو جداره می باشد.

در کل مزایای پارتیشن نسبت به مواردی مثل کاغذ دیواری یا تعمیرات ساختمانی در این است که اگر برای جداسازی فضاهای کاری از تعمیرات داخلی و ساختمانی استفاده کنیم علاوه بر اتلاف زمان و هزینه ، باعث خستگی و کلافگی پرسنل نیز خواهد شد.

زمانی که به جای دیوارهای ساختنی از پارتیشن استفاده میکنیم دیگر نیازی به رنگ و ابزارهای تزئیناتی مانند کاغذ دیواری نداریم و باز هم همین امر سبب صرفه جویی در وقت و زمان و انرژی خواهد بود...

زمانی که از پارتیشن استفاده میکنیم اگر بعد از مدتی نیاز به جابجایی باشد خیلی راحت میتوان دکور را با جابجایی ساده پارتیشن عوض کرد و دیگر نیازی به تغییر ساختار اساسی در دکوراسیون و نمای داخلی نخواهد بود...

اگر نیاز به افزایش خاصیت عایق بودن پارتیشن نسبت به حرارت و صدا باشد میتوانیم با درج فوم های مخصوص داخل پارتیشن، این خاصیت را افزایش دهیم...

در صورت نیاز به ضد آب بودن پارتیشن ، میتوانیم با استفاده از تکنولوژی نانو این قابلیت را نیز اضافه کنیم.

انواع جنس پارتیشن اداری به تمام چوب، تمام شیشه ، با سازه فلزی و آلومینیومی، با سازه ام دی اف، بدون فریم، متحرک کرکره ای ، متحرک ریلی ، متحرک جابجا شونده   قابل تقسیم بندی است.

علاوه بر استفاده به عنوان جدا کننده از این نوع پارتیشن، کمد پارتیشن بندی نیز وجود دارد. که همراه با پارتیشن فضای شرکت را طبقه بندی می کند. 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :