هشت مورد دوم برای داشتن دستیار مدیر موفق

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | چهارشنبه 24 آبان 1396 در ساعت 20 : 33 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

 

هشت مورد دوم برای داشتن دستیار مدیر موفق

 

8. مدیریت ارائه: برای مشتریان آینده نگر و یا کارکنان جدید شما مسئول فروش موفقیت های شرکت، جوایز، رشد آینده، ویژگی های منحصر به فرد و دلایل اینکه چرا این بهترین مکان برای انجام کسب و کار یا کار است، مسئول است. برای جلسات شما خواهد بود توجه داشته باشید، گزارشگر، و درخشان، خلاق، به خوبی سازماندهی، ملاقات ارائه کامپایلر.

9. مدیریت باس: شما بیشترین چیزی را که در هر بخش در هر بخش اتفاق می افتد می شنوید. همه شایعات آبدار، شایعات تند و زبانه در حال اجرا بر روی چه کسی است - برچسب را وارد کنید -. حتی اگر بخواهید هیچ کدام از اینها را بدانید، عمدتا به این معنی است که اطلاعات مضر همیشه در همه ادارات پخش می شود. فقط آن شخص نیست فردی است که دیگران را می سازد. اگر با همکارانتان درگیر است، به طور آشکار و صادقانه صحبت کنید و مایل باشید که در تلاش برای حل این مسئله شرکت کنید. حفظ حرفه ای خود را

10. مدیریت اطلاعات: شما می توانید یادداشت های دفتر، ایمیل، مکاتبات تجاری، گزارش ها و پاسخ به درخواست اطلاعات و داده ها را بنویسید. شما همچنین سیستم های ضبط الکترونیکی و سخت افزاری را نگهداری، تهیه و توزیع پست الکترونیکی، و ممکن است در نگهداری ضمانت برای کارکنان از جمله گزارش هزینه ها و / یا پول نقد کمک کند.

11. مدیریت چند tasking: شما در حال تکمیل چندین نقش و مسئولیت در یک بار و انتظار می رود برای انطباق، تبدیل، سازش، استتار، و در حال اجرا راه حل های در حال حاضر. لبخند. مهربان باشید شما می توانید این کار را انجام دهید

12. مدیریت میکرو: برخی از کارفرمایان هر اشتباهی را که پیدا می کنند، بزرگ یا کوچک، شما و هر کس دیگری برای شما به ارمغان می آورد. انتظار میرود که آنها را به همکاران خود برسانید، بنابراین او مجبور نیست. شما همچنین نیاز به رله "صحیح" را با توجه به رئیس، به هر کسی که این راه را انجام نمی دهد.منظورم راه درست است. برخی از کارفرمایان همه چیز راجع به نتایج هستند. آنها کارکنان خود را قادر می سازند تا کار تعیین شده را تکمیل کنند، هر چند که برای آنها مناسب است، تا زمانی که وظیفه درست انجام شود. اگر اشتباهی مرتکب شوید صادق باشید و برای آن حساب کنید. سپس بلافاصله یاد بگیرند که چطور آن را تعمیر کنی و چه کاری را انجام ندهی.

13. مدیریت زمان: اکثر محیط های اداری به سرعت در حال پیشرفت هستند و انتظار می رود که آنها را تطبیق دهید. دقت و کارایی چیزی است که باید برای آن تلاش کنید. اولویت بندی حجم کاری خود را به طوری که شما زمان زیادی برای توجه به جزئیات مهم است. دریافت خلاقانه و ارائه راه حل ها یا "هک ها" که به شما و هر کس دیگر ارزش گرانبها را ذخیره می کند که می تواند برای فروش محصول یا خدمات خود و صرف غذا به رضایت مشتری خود صرف شود. به شدت برای داشتن محیط اداری خود حساس باشید چرا که محیط کار اولین چیزی است که در نظر مشتری پدیدار میشود با ایجاد نصب پارتیشن اداری نمای بسیار زیبا و شکیلی به محیط کار خود دهید پارتیشن انواع و اقسام مدلهای گوناگونی دارد مانند مثال پارتیشن دوجداره و یا اینکه پارتیشن ام دی اف و پارتیشن شیشه ای و خیلی مدل های گوناگون پس قبل از نصب حتما برای تحقیق اقدام کنید.

14. مدیریت اثربخشی: توسعه مجموعه مهارت های منحصر به فرد شما را برای کارکنانی که به حمایت اولیه و کلی کارایی دفتر کمک می کنند ضروری می سازد. گوش دادن جزء کلیدی ارتباطات است. ارتباط برای موفقیت ضروری است.

15. شما نیاز دارید که در کلبه خود قرار گیرید، هرچند که پایان دادن به همه چیز است، همه چیز در دفتر خیلی بهتر از زمانی که شما فروتن هستید. نصابان پارتیشن اداری نیروی حیاتی دفاتر تجاری مدرن هستند و مهارت های قابل اثبات بیشتری دارند که ارزشمندتر از کارفرمای آینده می باشد. در حال حاضر، شما می توانید این رزومه را با دانش خودی که در اینجا به دست آورده اید ببرید و مهارت های مصاحبه را تجربه کنید.

طبق گزارش اداره آمار کار، حقوق می تواند بین 25 تا 45 دلار در هر سال، بسته به موقعیت و سطح تحصیلات و / یا تجربه کار باشد. BLS همچنین گزارش (از ژانویه 2014) این شغل را به عنوان داشتن رشد کلی انتظار می رود شغل از دوازده درصد از 2012 - 2022، که به همان سرعت به طور متوسط ​​برای تمام مشاغل است. شرکت های بیشتر و بیشتر متکی به کمک های اداری خود هستند تا یاد بگیرند و وظایفی را که توسط دبیران اجرایی انجام می شود به عنوان وسیله ای برای صرفه جویی در هزینه انجام شود و بسیاری از مدیران در حال انجام برخی از وظایف اداری خود هستند.

با تقریبا 12 متغیر از عنوان شغلی مشابه، تفاوت های ظریف بین آنها مربوط به صنایع خاص و سطوح آموزش و پرورش است. متغیر دیگری اندازه شرکت است و شما یک لیست گسترده ای از مسئولیت های منحصر به فرد برای هر دفتر / محل کسب و کار مشخص شده در آگهی استخدام پیدا کنید. در دنیای کسب و کار شرکت ها، تفاوت های متفاوتی بین دبیران اجرایی و دستیار های اداری وجود دارد و به عنوان یک مقاله جداگانه وجود دارد.

به عنوان نصاب پارتیشن دوجداره، شما سیستم پشتیبانی برای دفتر و بالاتر، به عنوان مثال مدیر بخش. پایه ای برای موقعیت های اداری با داشتن مهارت های تایپ قوی و درک عمیق دانش و درک بیشتر نرم افزار های کامپیوتری مدرن، نگهداری پایگاه داده و مدیریت پروژه آغاز می شود. برنامه های درجه ای برای کمک های اداری وجود دارد که شامل کلاس های درس در مدیریت پایگاه داده، پردازش متن، برنامه های کامپیوتری و قوانین دفتر می باشد. اگر میخواهید به یک صنعت خاص مانند قانون، پزشکی، بیمه یا حسابداری وارد شوید، برای دریافت مهارتهای لازم برای درخواست و وارد شدن به آن، به تحصیلات عالی نیاز خواهید داشت. موقعیت های سطح ورودی حداقل مهارت ها را در نظر می گیرند و معمولا مایل هستند که شما را برای کار و حرفه ای برای صنعت و اداره خاص آموزش دهند.

* تغییرات عنوان شغلی عبارتند از: دستیار اداری، پشتیبانی اداری، مددکار اداری، متخصص اداری، هماهنگ کننده اداری، کارمند اداری، اداره امور عامه، دبیر اداری، دستیار اداری، اداره امور اداری، اداره امور دفتر، 

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :