هفت توصیه اول برای دستیار مدیرعامل

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | چهارشنبه 24 آبان 1396 در ساعت 20 : 18 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

 

هفت توصیه اول برای دستیار مدیرعامل 

 

یک توصیف گسترده وسیع از آنچه دستیارهای اداری انجام می دهد، و نیز تغییرات متعدد در عنوان شغلی وجود دارد. و هر دفتر دارای نیازها و سیستم های منحصر به فرد برای تخصص خاص خود است. موضوعات مشترک آنها اهمیت سازمان، توجه به جزئیات، مدیریت زمان، پاسخگویی و اعتماد به نفس است. معاونان اداری حرفه ای با این اصول زندگی می کنند و آموخته اند تا وظایف خود را مطابق با آن تطبیق دهند بطور مثال اگر محیط پیرامون خیلی ساده باشد سریعا نسبت به فضا سازی اتاق برای ایجاد پارتیشن دوجداره یا پارتیشن اداری سریعا اقدام میکنند.

با بیش از یک دهه تجربه برای نصب پارتیشن اداری در دفاتر بزرگ و کوچک، من فهرستی از آنچه که من فکر می کنم دیده ام را وارد کرده ام:

 

1. مدیریت پذیرش: حتی اگر شرکت شما دارای اداره ثبت احوال باشد، شما تماس های تلفنی، برقراری تماس تلفنی، مشتریان، بازدید کنندگان و فروشندگان را خواهید دید. هدف اصلی شما این است که چهره لبخند و "اولین تصور" دوستانه از شرکت خود را به همه کسانی که تماس یا ورود. ظاهر حرفه ای و تلفن های صوتی دلپذیر انتظار می رود. ثانيا، وقفه ها را به حداقل برسانيد و هر کس و هر آنچه را که سرپرست شما در حال حاضر با آن مواجه نيست، انکار کنيد. پیام های دقیق و دقیقی را که به رئیس خود اجازه می دهد وقت خود را برای تماس با فرد به عقب برگردانید.

2. مدیریت قهوه: شما مسئول حفظ و نگهداری قهوه ایستگاه هستید. و شاید تزئینی، اگر شما می توانید آن را خوب زمانی که مشتریان خود ایستگاه با شما به اشتراک بگذارند. یک ماشین کوئریگ یا دیگر ماشین های فوری با قطره قطره؟ گزینه ها را ساده نگه دارید هنوز هم با دمیدن قهوه قدیمی مد شده کار می کند؟ مجذوب سرمایه گذاری در یک یا دو تلگراف بزرگ مانند لابی هتل، که قهوه را گرم و تازه برای چند ساعت نگه دارید. همه از قهوه خوب قدردانی خواهند کرد. قهوه باعث خوشحالی مردم می شود.

3. برو برای مدیریت: شما می خواهید Go-For؛ برای قهوه، برای نسخه ها، برای ناهار، برای بانک اجرا می شود، برای سرگرمی اتاق، برای هر چیزی که مورد نیاز است. در زمان، شما پیش بینی نیازهای رئیس، همکاران و مشتریان خود را پیش بینی خواهید کرد و وقت کمتری صرف وقت و زمان بیشتری خواهید کرد تا برای پشتیبانی مورد نیاز خود آماده شوید.

4. مدیریت تجهیزات: از شما انتظار می رود بدانید چگونه از هر قسمت از ماشین حساب اداری، از جمله نگهداری قطعات، ارتقاء و تمدید اجاره نامه، رفع کنید. * نوک صمیمانه: ایجاد یادداشت های تقویم برای تمام تجهیزات پارتیشن اداری خود و همچنان تعمیر و نگهداری روزمره مانند تمیز کردن پارتیشن دوجداره فرش با تاریخ، زمان، خدمات مورد نیاز، مقدار صرف شده و تمام اطلاعات مربوطه از شرکت مورد استفاده قرار گرفت. شما می توانید به سرعت یادآوری پیگیری را تولید کنید. در پایان سه ماه یا سال، یک صفحه گسترده سریع نمایش با اطلاعات و محل در فایل مربوطه ایجاد کنید. اکنون شما یک تاریخچه و تاریخ دقیق دارید.

5. مدیریت عرضه: انتظار می رود که در هنگام صرفه جویی در بودجه، موجودی لوازم اداری، لوازم حمام، لوازم آشپزخانه / قهوه / ظرف غذا و وسایل حزب را حفظ کنید. فروشگاه های بزرگ می توانند پول شرکت را بر روی اقلام خاص ذخیره کنند. وقت خود را صرف تحقیق در مورد آنچه که می خواهید خریداری کنید.آمازون می تواند شما را نیز یک تن ذخیره کند.

6. مدیریت رویداد: شما ممکن است مسئول هماهنگی رویدادهای خارج از سایت، مانند نمایشگاه های صنعتی، نمایشگاه ها و نمایشگاه ها باشید. همچنین ممکن است شما با همه برنامه ریزی دفتر حزب کار کنید. این می تواند شامل جشن برای تبلیغات و یا رسیدن به اهداف، تولدها، سالگرد ها - نوع کار، عروسی / کودک، و موارد بازنشستگی / ترک. مطمئن باشید که قبل از برنامه ریزی بودجه را با رئیس خود تنظیم کنید. این می تواند شما را با یک فرصت عالی برای نمایش خلاقیت خود و مهارت های برش هزینه ارائه دهد.

7. مدیریت برنامه: شما می توانید قرار ملاقات ها، کنفرانس ها، ناهار، جلسات و همه موارد فوق را به طور موقت به دلیل شرایط پیش بینی نشده برنامه ریزی کنید. برخی از دفاتر نیاز شما را به ترتیب سفر. از یک آژانس مسافرتی برای کمک به شما در صرفه جویی در وقت، پول و سرخوردگی استفاده کنید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :