چند نکته برای دفتر اداری خوب

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | دوشنبه 22 آبان 1396 در ساعت 12 : 52 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )


چگونه می توانم فایل نگهداری اسناد را به دفتر اصلی اضافه کنم؟

 

 

سازماندهی دفتر اصلی، به ویژه با تمام صورتحساب ها، نامه ها و اظهارات که شما دریافت می کنید و در طول سال نگهداری می شود، . بهترین راه ذخیره مقالات و اسناد مهم اداری شما یک کانتر مدیریت است که با پارتیشن اداری دوجداره ساخته می شود . یک کابین کمد کشودار می تواند به راحتی کمک کند یا اگر یک اسناد حساس زیادی داشته باشید، می توانید به صورت دائمی، قابل قفل شدن را از طریق ساخت پارتیشن سفارش دهید . اما اطمینان حاصل کنید که برچسب و کد رنگ را به طوری که همه چیز آسان است برای پیدا کردن اوراق هایتان استفاده کنید. قفسه های ساخته شده یک روش زیبا برای ذخیره مجموعه کتاب است مجموعه پارتیشن پدیده در نظر دارد از تمامی مدل هایی که صرفا جهت ایده هستند به طور کامل به صورت عملی و اجرا به نمایش بگذارد.

 


چگونه می توانم میز ال دار را برای طراحی دفتر مدیریت انتخاب کنم؟

 

 

هنگام برداشتن میزتان (یا میزها، برای فضای بزرگ خانوادگی)، مطمئن باشید که عملکرد کلی آن را در نظر بگیرید. اگر این تنها دفتر شماست، مهم است که یک میز قابل حمل را انتخاب کنید که می تواند تمام مدارک کار خود را در یک مکان قرار دهد؛ این باید نگاه حرفه ای و دو طرفه باشد تا بتوانید جلسات را برگزار کنید. برای جلوگیری از هر گونه مخلوط کردن کار / خانه، یک میز جداگانه برای بقیه خانواده برای استفاده داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که فضای کاری شما محدود است. اگر بچه هایتان از اتاق به عنوان نقطه تکمیلی استفاده کنند، یک میز دو نفره یا حتی یک قفسه ساخته شده در داخل خود را امتحان کنید که چند بار می تواند در یک زمان نشسته باشد. اگر در ابتدا از فضا برای شانس و انتها استفاده کنید، یک میز کوچکتر و مدرن دبیرستانی می تواند این فریب را انجام دهد، تا زمانی که گزینه های ذخیره سازی اضافی داشته باشید.

 


چگونه همراه با پارتیشن اداری دفترکار خود را تزئین کنم؟

وقتی به دنبال ایده های تزئینات خانه هستید، همیشه از لحاظ الهام فکر کنید؛ منطقه کار شما باید کارآمد باشد اما همچنین بازتابی از چیزهایی است که شما را انگیزه می دهد. مانند استفاده از پارتیشن دوجداره در حالی که دفاتر مدیریتی فضای رسمی رسمی هستند، شما قطعا می توانید با دکوراسیون پارتیشن دوجداره خود شاخه ای پیدا کنید. رنگ اتاق را رنگ کنید که به شما انرژی می دهد یا الگوهای یا نوار را روی دیوار برای تغییرات رنگ کنید. گلوب ها، نقشه ها و ساعت ها همیشه به قطعه ها می پردازند، مانند گل های میز و گلدان.

برای اینکه منطقه کاری خود را لمس شخصی کنید، عکس خانوادگی قاب عکس و سوغاتی های سفر را که در طول مسیر برداشت کرده اید، وارد کنید. برای کسانی که باید لوازم جانبی مانند فنجان مداد، سینی های کاغذی و مجلات را داشته باشند، با استفاده از الگوهای روشن و پر جنب و جوش برای اضافه کردن پاپ رنگ و یا حتی قطعات جدید که هر بار که شما به آنها نگاه می کنید، لبخند بزنید. تابلو اعلانات، تخته های تخته ای و یا تخته های سفید نیز عالی ایده های دفتر مدیریتی ساخته شده با پارتیشن هستند؛ آنها برای یادآوری مناسب هستند و همچنین می توانند برای نگهداری تصاویر یا آثار هنری استفاده شوند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :