پارتیشن بندی شرکت تجهیزات پزشکی

9 / 10
از 32 کاربر

مشخصات کلی

یکی از پروژه های انجام شده توسط شرکت پارتیشن پدیده ، اجرا و نصب پارتیشن دوجداره در شرکت پخش تجهیزات پزشکی به سرپرستی آقای حسینی است. این پروژه در مرزداران اجرا شد و تعداد زیادی پارتیشن اداری در آن نصب و اجرا شد. شرکت پارتیشن پدیده با داشتن 15 سال سابقه در زمینه پارتیشن آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد.

اکثر شرکت ها و موسسات به منظور جداسازی و مرتب سازی محیط اداری اقدام به پارتیشن بندی می کنند. پارتیشن اداری یکی از انواع پرکاربرد و بسیار مناسب پارتیشن است که می توان از آن در محیط های مختلف استفاده کرد. با استفاده از انواع پارتیشن در موسسات و شرکت ها می توان یک فضای مجزا برای هر یک از کارمندان ایجاد کرد به نحوی که هر فرد می تواند یک فضای شخصی برای خود داشته باشد. این کار در مقایسه با روش های دیگر نظیر ایجاد دیوار و غیره بسیار سریع تر و مقرون به صرفه تر می باشد. از این رو بسیاری از سازمان ها برای این منظور از پارتیشن بندی استفاده می کنند. 

کارفرما

کارفرمای پروژه پارتیشن بندی و اجرای پارتیشن اداری در شرکت تجهیزات پزشکی، جناب آقای حسینی بوده اند.

محل انجام پروژه

این پروژه در منطقه مرزداران تهران انجام شد. و شرکت پارتیشن پدیده به بهترین روش و در مدت زمان کوتاهی اقدام به نصب پارتیشن اداری در شرکت تجهیزات پزشکی نمود.