پارتیشن دو جداره شرکت p.n.j

9 / 10
از 32 کاربر

مشخصات کلی

نمونه کار دیگر شرکت پارتیشن پدیده، پارتیشن بندی شرکت واردات قطعات خودرو p.n.j است. در این پروژه علاوه بر سازه های دو جداره از پرده سوئدی و میز منشی نیز استفاده شده است.

پارتیشن ها بسته به اینکه برای چه منظوری استفاده می شوند میتوانند انواع متفاوتی داشته باشند. برخی پارتیشن ها صرفا برای جداسازی فضاهای عمومی سالن محل کار هستند . برخی انواع پارتیشن برای این استفاده می شوند که برای کارمندان یک بخش که نیاز به تمرکز بر روی کارشان دارند محیط دنج و آرامی را محیا کنند و بسیاری از انواع دیگر... پارتیشن دو جداره از انواع پارتیشن است که برای جدا سازی کامل یک فضا از سایر فضاهای موجود به کار برده می شود. زمانی که میخواهیم صدا ، حرارت و غیره در بین محیط هایی که توسط پارتیشن جداسازی می شوند تبادل نداشته باشند باید از پارتیشن دو جداره استفاده کنیم. پارتیشن دو جداره خود انواع مختلفی دارد ، نوع های تمام شیشه ، نوع های نیم چوب نیم شیشه و انواع دیگری که بر اساس سلیقه فردی که میخواهد از پارتیشن دو جداره استفاده کند سفارش داده می شود. 

در رابطه با میز منشی که در این پروژه به کار رفته نیز باید گفت در هر اداره و ارگان و یا سازمانی یکی از مهترین بخش ها که شاید بعینه دیده نشود اما مدیریت مرکزی تمام کارها را بر عهده دارد منشی است . بنابراین کسی که زمام تمام امور داخلی یک شرکت را بر عهده گرفته است باید در شرایط آرام و محیطی راحت به کار خود مشغول باشد. یکی از شرایطی که باید بهترین کیفیت را برای آن در نظر بگیریم میز منشی است. میز منشی یکی از لوازم موجود در محل کار منشی است که بیشترین تاثیر را در هدایت کارها توسط وی دارد. میز منشی باید بزرگ جادار وو راحت باشد و طوری طراحی شده باشد که منشی بتواند به راحتی به همه جای میز منشی دسترسی داشته باشد. پیاده سازی ارگونومیک میز منشی امروزه به یک تخصص تبدیل شده است و طراحی آن نیازمند افراد متخصص است. بسیاری از استانداردها و نکات در رابطه با میز منشی وجود دارد که تولید کنندگان میز منشی با توجه به آنها و استفاده از این نکات در تولید و ساخت میز منشی توانسته اند راحتی و آرامش بسیاری را برای منشی ها به همراه بیاورند.

کارفرما

کارفرما در این پروژه پارتیشن بندی سرکار خانم علی اکبری بوده اند.

محل انجام پروژه

پروژه پارتیشن دو جداره شرکت واردات قطعات خودرو p.n.j در سهروردی انجام شده است.