به پارتیشن پدیده خوش آمدید

  • شنبه - پنج شنبه: 8am - 8pm

پارتیشن آکاردئونی چیست؟

پارتیشن ها انواع گوناگونی دارند ولی نمی توان هر نوع پارتیشن را در هر مکانی مورد استفاده قرار داد. در برخی مکان ها باید از پارتیشن هایی استفاده نمود که قابل حمل باشند و بتوان آنها را از نقطه ای به نقطه ای دیگر منتقل نمود. پارتیشن آکاردئونی به دلیل وزن کمی که دارد به راحتی قابل جابجایی می باشد و می توانید آن را به هر قسمت از ساختمان انتقال داده و یا به ساختمان جدیدی منتقل کنید. پارتیشن آکاردئونی به صورت بازشو و کشویی می باشد و می توان آن را در صورت نیاز باز و یا بسته کرد.

ویژگی های پارتیشن آکاردئونی

پارتیشن آکاردئونی از ویژگی هایی برخوردار است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. پارتیشن آکاردئونی صد در صد قابل شستشو می باشد. مطمئنا پارتیشن آکاردئونی به دلیل باز و بسته کردن های مکرر کثیف و جرم گرفته خواهد شد که به همین دلیل متریال به کار رفته در آن از موادی در نظر گرفته می شود که بتوان آن را به صورت دوره ای تمیز نمود. همچنین ویژگی قابل شستشو پارتیشن آکاردئونی باعث شده است تا بتوان آن را در مکان های مرطوب و همچنین مکان هایی که امکان برخورد آب به پارتیشن وجود دارد استفاده نمود. سطح پارتیشن آکاردئونی با برخورد آب دچار افت کیفیت نمی شود و برای رنگ چوب مشکلی به وجود نمی آید.

شکل 1. پارتیشن آکاردئونی قابل شستشو

بدنه پارتیشن آکاردئونی از قابلیت چاپ برخوردار است و می توان طرح و رنگ های دلخواه را بر روی آن چاپ نمود. این قابلیت می تواند باعث شود تا مشتری و خریدار این نوع پارتیشن بتواند طرح های مد نظر خود را که حتی ممکن است تبلیغاتی باشد بر روی پارتیشن چاپ کند. چاپ روی پارتیشن آکاردئونی در ابعاد دلخواه انجام می شود و هر ابعادی که مشتری نیاز داشته باشد را می توان بر روی آن اجرا نمود.

چاپ تصویری روی پارتیشن آکاردئونی

چاپ تصویری به صورت دلخواه نیز بر روی پارتیشن آکاردئونی امکان پذیر است. علاوه بر اینکه می توان آرم و علایم و به طورکلی متون مختلف را بر روی این پارتیشن چاپ نمود از قابلیت چاپ تصویری نیز برخوردار است که می توان تصاویر دلخواه را نیز بصورت سفارشی بر روی آن چاپ نمود.

برخی از مکان هایی که پارتیشن آکاردئونی در آنها مورد استفاده قرار می گیرد همیشه نور آفتاب وجود دارد و همین نور آفتاب اگر به بدنه این پارتیشن برخورد کند به مرور باعث از بین رفتن آن و همچنین کمرنگ شدن سطح پارتیشن می شود. پارتیشن اکاردئونی به دلیل کیفیت بالای بدنه خود در برخورد با نور مستقیم آفتاب بسیار مقاوم عمل می کند و هیچگونه افت کیفیتی در رنگ و بافت خود پیدا نمی کند.

شکل 2. خرید پارتیشن آکاردئونی پدیده

پارتیشن آکاردئونی را می توان حتی در مکان هایی که امکان برخورد آب و رطوبت بسیار بالاست نیز استفاده نمود. از پارتیشن آکاردئونی حتی میتوان در ورودی درب حمام به دلیل مقاومت بالای آن در برابر آب و رطوبت نیز بدون آنکه مشکلی برای آن پیش بیاید استفاده کرد.

خرید پارتیشن آکاردئونی

نکاتی در تهیه و خرید پارتیشن آکاردئونی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. یک پارتیشن آکاردئونی مناسب و خوب باید دارای رنگبندی های مناسبی باشد. هر پارتیشن آکاردئونی را نمی توان برای هر مکانی مورد استفاده قرار داد. پارتیشن آکاردئونی مناسب از لحاظ طرح و همچنین رنگ باید متناسب با دکوراسیون داخلی باشد. البته مدرن و یا کلاسیک بودن پارتیشن آکاردئونی چندان اهمیتی ندارد، زیرا فضای چندانی را اشغال نمی کند که به چشم بیاید.

ابعاد پارتیشن آکاردئونی همانند طرح و رنگ آن مهم است. ابعاد بزرگ پارتیشن را نباید برای محیط های کوچک مورد استفاده قرار دهید. پارتیشن آکاردئونی با ابعاد بزرگ در صورتی که در محیط های کوچک مورد استفاده قرار گیرد باعث ایجاد جلوه بدی برای دکوراسیون داخلی می شود و همچنین فضا را برای انجام کارهای روزمره تنگ تر می کند.