به پارتیشن پدیده خوش آمدید

  • شنبه - پنج شنبه: 8am - 8pm

پارتیشن آلومینیومی در کجاها کاربرد دارد؟ ویژگی های پارتیشن آلومینیومی چیست؟

پارتیشن اداری آلومینیومی

پارتیشن اداری نوعی وسیله یا می توان گفت سیستمی می باشد که برای جدا کردن فضای موجود در یک اداره و سازمان به کار می رود. با استفاده از پارتیشن فضای کاری کارمندان از یکدیگر تفکیک شده و کارمندان می توانند به صورت جداگانه به فعالیت بپردازند. پارتیشن اداری در واقع یک حریم شخصی را برای کارمندان ایجاد می کند. پارتیشن اداری قابل جابجایی می باشد و می توان در مکان ها و فضاهای مختلف از آنها استفاده نمود.

به طور کلی پارتیشن ها از لحاظ متریال و جنس به کار برده شده در ساخت به پارتیشن اداری ام دی اف ، پارتیشن اداری شیشه ای ، پارتیشن اداری آلومینیومی تقسیم می شوند.

پارتیشن اداری آلومینیومی، شیشه ای و ام دی اف همگی در ابعاد مختلف و طبق تقاضای مشتری ساخته و تولید می شوند. از ابعاد به کار رفته در ساخت پارتیشن اداری می توان به نیم بلند، بلند و تمام سقفی اشاره کرد.

از لحاظ کیفی و ساختار نیز پارتیشن اداری آلومینیومی، شیشه ای و ام دی اف به دو نوع تک جداره و دو جداره تقسیم می شوند که به طبع نوع دو جداره آن از کیفیت و البته قیمت بالاتری برخوردار است. پارتیشن دو جداره عایق بسیار مناسبی در برابر صوت و هم چنین حرارت می باشد و می تواند در حدود ۷۰ تا ۹۰ درصد از ورود صوت به داخل پارتیشن جلوگیری کند.

پارتیشن اداری ام دی اف از پارتیشنهای تولید شده از ام دی اف می باشد که تمام اجزا به کار رفته در آن از ام دی اف می باشد. حتی فریم بندی و چارچوب این نوع پارتیشن نیز ام دی اف بوده وشکل ظاهری یک تکه از ام دی اف را پدید می آورد که ظاهری بسیار زیبا را پدید می آورد. این نوع پارتیشن اداری مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی و همچنین رطوبت دارد و عایق صوتی بسیار مناسبی نیز می باشد.

پارتیشن اداری شیشه ای نیز از کاربرد فراوانی در محیط های اداری برخوردار است و از ام دی اف برای چارچوب و هم چنین شیشه برای پر کردن قاب چارچوب بهره می برد. مزیت این نوع پارتیشن اداری نورگیر بودن آن است و برای کارمندانی که می خواهند به فضای بیرون از پارتیشن مشرف باشند بسیار مناسب می باشد.

“پارتیشن اداری آلومینیومی” از جمله پارتیشن های پرکاربرد است که از گذشته تا به حال شرکت های بسیاری از این نوع پارتیشن استفاده نموده اند. پارتیشن اداری آلومینیومی دارای فریم و هم چنین اسکلت آلومینیومی هستند و در دو نوع پارتیشن اداری آٖلومینیومی تک و دو جداره ساخته و عرضه می شوند. پارتیشن آٖلومینیومی در اقسام مختلف تولید می شوند که می توان به پارتیشن تک جداره آلومینیوم شش میل، تک جداره شانزده میل و همچنین پارتیشن اداری آٖلومینیومی دو جداره شش میل و شانزده میل اشاره کرد.