به پارتیشن پدیده خوش آمدید

 • شنبه - پنج شنبه: 8am - 8pm

پارتیشن دو جداره اداری

پارتیشن یک کلمه انگلیسی است که معنی آن به فارسی جدا کننده می باشد. هر شی و یا وسیله ای که بتواند به عنوان یک جدا کننده عمل کند پارتیشن نامیده می شود. پارتیشن می تواند جدا کننده یک فضا باشد که از شیشه، چوب و یا فلز تشکیل شده است. در صنعت ساختمان از پارتیشن به منظور جدا سازی یک فضا استفاده می شود. پارتیشن اداری دوجداره از پارتیشن هایی هستند که امروزه در اداره ها و محیط های اداری کاربرد فراوانی دارد.

پارتیشن هایی که در محیط های اداری مورد استفاده قرار می گیرند و به پارتیشن اداری شناخته می شوند که شامل پارتیشن دوجداره و هم چنین تکجداره تقسیم می شوند. که هر دوی این مدل ها به دسته های متفاوتی تقسیم می شوند:

 1. نوع اول پارتیشن ها که تک جداره نیز هستند به پارتیشن های تک جداره معروفند که فریم به کار رفته در آنها آلومینیوم و از جداره های ام دی اف و شیشه تشکیل و ساخته می شوند. این پارتیشن ها می توانند در ابعاد مختلفی تولید و نصب شوند که بستگی به درخواست متقاضی ابعاد آنها متغیر می باشد. پارتیشن های نیم بلند، بلند و سقفی از ابعادی هستند که برایاین پارتیشن وجود دارند. در پارتیشن های تک جداره از ام دی اف های ۱۶ میلیمتری و همچنین شیشه های ۴ و ۶ میلیمتری استفاده می شود. شیشه نیز در پارتیشن تک جداره می تواند به صورت سند بلاست، لوگو و همچنین ساده باشد. از مزایای این نوع پارتیشن میتوان به حمل و نقل آسان و همچنین قیمت مناسب و از معایب آن نیز می توان به عدم عایق بودن آن اشاره کرد.
 2. پارتیشن اداری دوجداره نوع دیگر و دوم پارتیشن است که از بهترین نوع پارتیشن محسوب شده و کیفیت بالاتری نسبت به پارتیشن تک جداره دارد. پارتیشن اداری دو جداره عایق بسیار خوبی در برابر صدا و همچنین حرارت میباشد که می تواند صدا را تا ۷۰ و در برخی پارتیشن ها تا ۹۰ درصد کاهش دهد.

پارتیشن اداری دوجداره از ام دی اف ۱۶ میلیمتری در ساخت آن به کار رفته و تمامی لبه های آن نیز با نوار پی وی سی به طور کامل عایق بندی شده است. ارتفاع و ابعاد پارتیشن اداری دوجداره همانند مدل تک جداره می تواند به صورت نیم بلند، بلند و تا سقف باشد. ضخامت  آن نیز ۱۳ سانتی متر می باشد.

 • ارتفاع پارتیشن اداری دوجداره به عایق بودن آن و همچنین تقاضای مشتری بستگی دارد.

دو جداره به کار رفته شده در پارتیشن اداری دوجداره باعث شده تا بتوان پرده کرکره در بین آن نصب کرد که در پارتیشن تک جداره چنین کاری امکان پذیر نیست.

استفاده از پرده کرکره در میان جداره ها می تواند از ورود گرد و خاک به داخل پارتیشن جلوگیری کند.

استفاده از پرده در بیبن جداره های پارتیشن اداری دوجداره نیز می تواند مزیت های دیگری را برای مصرف کننده به همراه داشته باشد. از پرده به کار رفته می توان برای روشن کردن و همچنین سایه روشن کردن محیط استفاده کرد که باعث زیباتر شدن محیط داخل پارتیشن می شود.

“پارتیشن دوجداره” نمونه ای دیگر از پارتیشن است که از ورق های ام دی اف با قطر 16 میلیمتر ساخته شده اند. پارتیشن دوجداره به منظور عایق بندی لبه های MDF نیز از نوار PVC استفاده شده است. این نوع پارتیشن بندی با ضخامت 12 سانتی متر و در ارتفاع های مختلف اجرا می شود که عبارتند از :

 • پارتیشن دوجداره کوتاه
 • پارتیشن دوجداره نیمه بلند
 • پارتیشن دوجداره بلند
 • پارتیشن دوجداره سقفی 
شکل 1. پارتیشن دوجداره

ارتفاع در این مدل پارتیشن ها بسته کاربرد و میزان نیاز به عایق بندی صدا و همچنین با توجه به جریان گردشی هوا تعیین می شود. در برخی از انواع پارتیشن دوجداره که از شیشه در ساخت آنها استفاده شده است، ارتفاع براساس عوامل دیگری نظیر نور و سلیقه کاربر نیز متغیر است. از قابلیت های پارتیشن دوجداره می تواند به امکان اضافه کردن پرده کرکره ای در میان جدارهای شیشه ای آن اشاره کرد. این پرده ها که در طرح ها و رنگ های مختلف موجود است زیبایی محیط کار را دو چندان نموده و با خاصیت ولومی که دارد امکان عبور نور در مواقع مورد نیاز را نیز فراهم می کند. شیشه های موجود در اطراف این پرده ها مانع از نفوذ گرد و غبار به داخل می شوند. 

شکل 2. پارتیشن دوجداره پدیده 

در قسمت مقالات توضیح داده بودیم که پارتیشن دوجداره اداری مدل های گوناگونی دارد. اینجا نیز به آن اشاره ای می کنیم که پارتیشن را بخواهیم به چند مدل تقسیم کنیم برای شناسایی و سهولت آسان به سه قسمت تقسیم می کنیم .

مزایای پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره تماما از هر لحاظ نسبت به پارتیشن تکجداره مزیت های مختلفی دارد. از مزایای پارتیشن دوجداره می توان به ایستایی آن اشاره کرد. پارتیشن دوجداره از لحاظ ایستایی و مقاومت نسبت به بقیه پارتیشن های موجود مانند پارتیشن اداری شیشه ای، پارتیشن تکجداره، پارتیشن آلومینیومی برتری دارد. از دیگر مزایای پارتیشن دوجداره، طول عمر بیشتر آن است. قابلیت جابه جایی یکی دیگر از مزایای پارتیشن دوجداره می باشد. 

“پارتیشن دوجداره اداری” را می توانید به هر جایی که نقل مکان کردید همراه خود داشته باشید با هر مدل و فضای انتخابی که داشته باشید. پس هزینه ای که در قبال پارتیشن می کنید برای شما سود آور است، ما مفتخریم که به شما بگوییم با پانزده سال سابقه کار اجرایی موفق همچنان پیشرو در زمینه ساخت ملزومات اداری اعم از پارتیشن و انواع آن مستقیم از کارگاه تا جرا در محل شما هستیم . و همچنین تمامی مدل های به روز را با همکاران خود در کشور ترکیه تبادل می کنیم تا بهترین دکوراسیون اداری را با کمترین قیمت برای شما فراهم آوریم،  ما 15 سال اعتماد شما را نسبت به خودمان خراب نخواهیم کرد. 

شاید در گذشته پارتیشن ها جایی در محیط های اداری نداشتند ولی امروزه سازمان ها و شرکت ها به دلیل توسعه نیروی انسانی خود تمایل زیادی به استفاده از پارتیشن پیدا کرده اند. پارتیشن ها انواع مختلفی  دارند که میتوان به پارتیشن آلومینیومی،‌ پارتیشن شیشه ای،‌ پارتیشن چوبی و پارتیشن پی وی سی اشاره نمود. تمامی پارتیشن های نام برده شده بصورت تک و دو جداره تولید می شوند که در این بین پارتیشن دوجداره از مزیت و ویژگی های بیشتری برخوردار است. پارتیشن دو جداره همانطور که از نامش نیز پیداست از دو بخش تشکیل شده است که همین موضوع باعث شده تا عایق صوتی بسیار خوبی محسوب شود. یکی از مهم ترین مشکلاتی که کارمندان و همچنین مدیریت یک شرکت با آن مواجه هستند وجود سر و  صدا در محیط می باشد که راندمان کاری کارمندان را تا حد زیادی کاهش می دهد. پارتیشن دو جداره می تواند تا حد زیادی از ورود  و همچنین خروج صدا جلوگیری کند و فضای آرامی را برای کارمندان به وجود آورد.

شکل 3. طراحی و اجرای پارتیشن اداری دوجداره

پارتیشن دوجداره” نیازی به نصب بر روی دیوار و یا سقف ندارد و می تواند بر روی پایه های خود بایستد. عدم نصب پارتیشن دو جداره باعث شده تا در زمان اجرا و راه اندازی این نوع از پارتیشن صرفه جویی زیادی شود. نصب پارتیشن های تک جداره به تجهیزات زیادی نیاز دارد و همچنین باید به دیوار و سقف متصل شوند که همین موضوع زمان راه اندازی و اجرای آنرا بالا میبرد.

پارتیشن دوجداره بسیار پایدارتر از پارتیشن های تک جداره می باشد. پارتیشن دو جداره زمانی که بر روی زمین قرار می گیرد به هیچ وجه دچار تکان و لغزش نمی شود و همین موضوع باعث شده تا یکی از باثبات ترین پارتیشن ها محسوب شود. عدم اتصال پارتیشن دوجداره علاوه بر اینکه در زمان صرفه جویی میکند از زخمی شدن دیوار و سقف نیز جلوگیری به عمل می آورد.

در ساخت پارتیشن دو جداره از پروفیل های محکمتری استفاده می شود که همین موضوع باعث می شود تا از استحکام بالاتری در برابر ضربه و نیروهای خمشی برخوردار باشد. همچنین پروفیل های به کار رفته در ساخت پارتیشن دوجداره از دوام و طول عمر بیشتری نیز برخوردار هستند که یک مزیت بسیار بزرگ محسوب می شود.

کابل هایی که به منظور ایجاد شبکه و یا برق رسانی به بخش های مختلف در محیط اداری به کار برده می شوند می توانند باعث شلوغی و بی نظمی شوند. پارتیشن دو جداره این امکان را فراهم می سازد تا کابل و سیم های محیط از بین دو جداره پارتیشن عبور داده شوند و هیچگونه بی نظمی در محیط بوجود نیاید.

شکل 4. ایجاد محیطی منظم و بهتر برای کارمندان با پارتیشن دوجداره پدیده

پارتیشن دو جداره از قابلیت نصب پرده برخوردار است در صورتی که پارتیشن تک جداره از چنین قابلیتی برخوردار نیست. پرده ای که در پارتیشن دوجداره نصب می شود می تواند برای عبور و یا عدم نور مناسب باشد. همچنین کارمندان می توانند توسط این پرده ها دید افرادی که در خارج از پارتیشن قرار دارند را محدود و یا قطع کنند.

پارتیشن دوجداره دست طراح را باز می گذارد تا بتواند از نقش و سبک های هنری در بین دو پارتیشن استفاده نماید. در پارتیشن های تک جداره امکان استفاده از نقوش هنری به دلیل تک جداره بودن وجود ندارد ولی فاصله ایجاد شده بین دو پارتیشن می تواند فضای مناسبی را ایجاد کند تا طراح به خلق آثار  هنری در این فضای خالی بپردازد و جذابیت پارتیشن و محیط را چندین برابر افزایش دهد.

پارتیشن دو جداره از نمای ظاهری زیباتری به نسبت پارتیشن تک جداره برخوردار است. ساختار پارتیشن دو جداره باعث شده تا ظاهر این نوع پارتیشن بسیار زیبا و جذاب باشد. اگر پارتیشن تک و دوجداره را در کنار هم قرار دهید مطمئنا متوجه زیبایی بسیار زیاد پارتیشن دوجداره خواهید شد.

پارتیشن دوجداره به دلیل عدم اتصال به دیوار و یا سقف از قابلیت جابجایی و حمل بسیار راحت تری برخوردار است. در حقیقت پارتیشن دوجداره را می توان براحتی جابجا نمود اما پارتیشن تک جداره اینگونه نیست و جابجایی آن به آسانی صورت نمی گیرد. البته پارتیشن تک جداره را نیز می توان جابجا نمود ولی جابجایی آن کمی مشکل می باشد.

شکل 5. خرید پارتیشن دوجداره

قیمت پارتیشن دوجداره

قیمت پارتیشن دوجداره با توجه به مزایایی که دارد تعیین می شود. شاید قیمت پارتیشن دوجداره کمی بالاتر از پارتیشن های تک جداره باشد ولی این نوع پارتیشن ارزش خرید بالایی دارد. طبق مزیت هایی که برای پارتیشن دوجداره در بالا به آن اشاره شد به راحتی میتوان پی برد که پارتیشن دوجداره از ارزش خرید بالایی برخوردار است. بنابراین در هنگام خرید ، صرفا به قیمت پارتیشن دوجداره دقت نکنید بلکه سعی کنید با توجه به مزیت های بی شماری که این نوع پارتیشن دارد خرید خود را انجام دهید.

خرید پارتیشن دوجداره

برای خرید پارتیشن دوجداره می توانید با کارشناسان ما در پارتیشن پدیده تماس حاصل فرمایید. پارتیشن دوجداره عایق خوبی در برابر گرما و همچنین سرما می باشد. سرما و گرما به راحتی نمی توانند از جداره های آن عبور کنند. مقداری از گرما و یا همچنین سرما به هنگام عبور از پارتیشن در فاصله ای که بین دو جداره آن وجود دارد محبوس خواهد شد و به داخل فضای پارتیشن منتقل نمی شود. این یکی از دلایلی است که می تواند شما را به خرید پارتیشن دوجداره تشویق نماید. 

برای خرید پارتیشن دوجداره می توانید با شرکت پارتیشن پدیده تماس حاصل نموده تا کارشناسان شرکت نسبت به انواع پارتیشن دوجداره، قیمت پارتیشن دوجداره و مدت زمان تولید، نصب و راه اندازی مشاوره کاملی را در اختیار شما قرار دهند. فروش پارتیشن دوجداره در شرکت پارتیشن پدیده با نازلترین قیمتها انجام می شود. برای خرید پارتیشن دوجداره با ما در ارتباط باشید. در نظر داشته باشید که به منظور خرید پارتیشن دوجداره حتما با کارشناسان متخصص مشورت نمایید. 

 

در انتخاب ابعاد پارتیشن باید به یکسری نکات توجه داشته باشیم . مثلا در انتخاب ارتفاع پارتیشن دوجداره ام دی اف باید به میزان گردش هوا و میزان عایق بودن برای عبور صدا را در نظر بگیریم . و همچنین در استفاده از پارتیشن شیشه دار، ارتفاع شیشه ها، میزان رفلکس نور، نحوه چیدمان میز و صندلی های پشت پارتیشن و غیره دارد …

انتخاب نوع شیشه بستگی به میزان نور موجود در محیط ، چیدمان پارتیشن ها ، جهت تابش نور و یا حتی گاهی سلیقه مشتریان دارد.

شیشه های پارتیشن دوجداره در انواع ساده، تمام سند بلاست و یا سند بلاست راه مات موجود می باشد.

پارتیشن دوجداره ام دی اف با ام دی اف های 16 میلیمتری ساخته می شود  که تمام لبه های ام دی اف با نوار pvc عایق شده است . ضخامت پارتیشن دوجداره ام دی اف 10 سانتی متر می باشد که پارتیشن دوجداره به صورت کوتاه ، نیمه بلند و بلند و همچنین تا ارتفاع سقف اجرا می گردد.

پارتیشن پدیده ارائه دهنده انواع پارتیشن دوجداره ارزان با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. بخش عمده ای از فضای یک محیط اداری را فضاهای خالی و بلااستفاده اشغال کرده اند. فضاهایی که می توانند کارمندان زیادی را در خود جای داده و پرسنل به راحتی در این فضاها مشغول به کار شوند. شرکت های زیادی وجود دارند که فضای کوچکی را در اختیار دارند و از همین رو می بایست از همین فضای اندک بیشترین استفاده را ببرند. پارتیشن از جمله ابزار ها و وسایلی هستند که براحتی می توانند در محیط های کوچک با فضاهای مناسب و جداگانه ای که ایجاد می کنند بسیار مفید واقع شوند. پارتیشن اداری در واقع فضایی جداگانه را برای هر کارمند ایجاد می کند که کارمند در آسایش کامل می تواند در داخل این پارتیشن ها به فعالیت بپردازد.

پارتیشنها در دو نوع تک جداره و پارتیشن دوجداره تولید و عرضه می شوند. پارتیشن دوجداره ارزان یکی از محبوب ترین انواع پارتیشن است. پارتیشن های تک جداره از ستون های متعددی برخوردار هستند که باعث می شود تا راحت تر بر روی زمین قرار بگیرند.

پارتیشن دوجداره از ستون مانند تک جداره بهره نمی برند.این نوع پارتیشنها به صورت یک تکه و بزرگ تولید می شوند. بدنه بزرگ آن باعث شده تا به راحتی و بدون نیاز به ستون بر روی زمین قرار بگیرد. پارتیشن دوجداره ارزان محدودیت رنگ نیز ندارند و مصرف کننده هر رنگی را که  بخواهد به راحتی می تواند انتخاب کند.

پارتیشن ها در انواع متعددی تولید و عرضه می شوند:

پارتیشن اداری شیشه ای که یکی از پرطرفدارترین پارتیشن  دوجداره ارزان است و که در محیط های اداری بسیار کاربرد دارد. این نوع پارتیشنها بسیار زیبا هستند و بسیار مقرون به صرفه نیز می باشند. پارتیشن های شیشه ای به خوبی نور را از خود عبور می دهند که باعث شده تا محیط داخل پارتیشن نور گیر و روشن باشد. در ضمن ضخامت این نوع پارتیشنها نیز بسیار کم می باشد و از این رو فضای کمی را نیز اشغال می کند. پارتیشن اداری شیشه ای دو نوع تک و دو جداره دارد که نوع دو جداره ان میتواند تا ۷۰ درصد از ورود صدا جلوگیری کند.

نوع دیگری از پارتیشن اداری، پارتیشن دوجداره ام دی اف میباشد که به دلیل خصوصیاتی از جمله قابلیت ماشین و سمباده خوری خوب، رنگ کاری و فرم دهی آسان، از پارتیشن های ارزان و مقرون به صرفه به شمار می رود.

 • ویژگی های پارتیشن اداری عبارتند از : نصب سریع-زیبایی و دکوراسیون عالی-تنوع رنگ و همچنین قابلیت جابجایی پارتیشن 

پارتیشن  بسته به دوجداره و تک جداره بودن و همچنین متریال و حجم قیمت های متفاوتی دارند. پارتیشن دوجداره نسبت به تک جداره قیمت بالاتری دارند اما برخی از شرکت ها با استفاده از کاهش هزینه ها در تولید و استفاده از خط تولیدهای مکانیزه باعث کاهش قیمت پارتیشن دوجداره شده و پارتیشن دوجداره ارزان را تولید و عرضه می کنند.

پارتیشن دوجداره آلومینیومی در اصل بسته به نیاز سازمانها، شرکت ها و یا هر ارگانی ساخته و مورد استفاده قرار می گیرند. پارتیشن حکم دیواری را دارند که می توانند فضای مورد استفاده در محیط اداری را به چندین قسمت تقسیم کنند. پارتیشن علاوه بر تقسیم کردن فضا باعث زیبایی محیط هم می شوند. پارتیشن به عنوان یک عایق صوتی خوب عمل می کنند و صداهای مزاحم ایجاد شده در یک فضا را به خوبی دفع کرده و فضای آرامی را برای کارمندان و پرسنل ایجاد می کنند. هر چه فضا و محیط کاری یک کارمند آرام تر باشد به طبع راندمان کاری و همچنین رضایت کارمند بیشتر خواهد شد.

پارتیشن اداری بسته به درخواست کارفرما میتواند متفاوت باشد. پارتیشن انواع مختلفی دارند. پارتیشن  شیشه ای، ام دی اف، آلومینیومی از جمله انواع پارتیشن هستند که کاربرد فراوانی نیز دارند. پارتیشن اداری شیشه ای از شیشه می باشند. نور گیر بوده و در کنار زیبایی و عایق بودن از تقاضای بالایی برخوردار هستند. پارتیشن دوجداره ام دی اف نیز طراحی بسیار زیبایی دارند. هزینه پایین و همچنین خواص ام دی اف باعث شده تا مقرون به صرفه باشند. پارتیشن دوجداره آلومینیومی نیز بنا به درخواست کارفرما می تواند تولید و به کار گرفته شود.

پارتیشن به طور کلی در دو نوع تک و دو جداره  تولید و عرضه می شوند. همانطور که از نام پارتیشن دوجداره پیداست از دوجداره و دو قسمت برای ساخت آن ها استفاده شده است. پارتیشن دوجداره از کیفیت بالاتری برخوردار  هستند و عایق بسیار خوبی نیز در برابر صدا و یا حرارت هستند. البته به یاد داشته باشید که پارتیشن دوجداره آلومینیومی به دلیل متریال بیشتری که در ساخت ان به کار رفته از قیمت بالاتری برخوردار است.

به طور کلی پارتیشن دوجداره مزیت هایی نسبت به تک جداره دارند:

 • نصب سریع واسان پارتیشن دوجداره آلومینیومی
 • ایستادگی بهتر و محکم تر نسبت به نوع تک جداره
 • عایق صوتی و حرارتی بسیار مناسب تر نسبت به نوع تک جداره
 • قابلیت نصب پرده کرکره در پارتیشن  دوجداره

پارتیشن دو جداره الومینیومی همانطور که از نامش پیداست از الومینیوم در ساختار و بدنه ان استفاده شده است. در ترکیب ساختار ظاهری پارتیشن دو جداره الومینیومی نیز از متریال های مختلفی همچون شیشه سکوریت، شیشه سکوریت سند بلاست، ام دی اف و همچنین پرده کرکره استفاده می شود. از طرح ها و ساختارهایی که برای ساخت پارتیشن دوجداره الومینیومی و همچنین تک جداره الومینیومی می توان به کار برد، افقی عمودی و عمودی افقی می باشد. به دلیل متریال الومینیوم به کار رفته در پارتیشن دوجداره آلومینیومی باعث شده تا از قیمت بالاتری نسبت به پارتیشن  دیگر برخوردار باشد.

پارتیشن انواع مختلفی دارد که میتوان در ادارات و منازل مورد استفاده قرار گیرد. بیشترین استفاده از پارتیشن ها در ادارات و سازمان های مختلف می باشد که برای تفکیک کردن فضای فعالیت کارمندان استفاده می شود. پارتیشن اداری از متریال و جنس مختلفی ساخته و عرضه می شوند که پارتیشن اداری شیشه ای، آلومینیومی و ام دی اف از انواع آن هستند.

تمامی پارتیشن های نام برده در دو نوع پارتیشن تک جداره و پارتیشن دوجداره تولید می شوند. پارتیشن دوجداره از پارتیشن تک جداره کیفیت بالاتری دارد.

پارتیشن دوجداره از ام دی اف ۱۶ میلیمتری ساخته میشوند و تمامی لبه های ام دی اف بوسیله نوار پی وی سی عایق بندی شده اند.

شرکت های متعددی وجود دارند که در ساخت پارتیشن فعالیت میکنند. پارتیشن دوجداره در تهران نیز از تقاضای بالایی برخوردار است و می توان گفت تهران به عنوان یکی از پرمتقاضی ترین شهرهای پارتیشن اداری در کشور می باشد.

پارتیشن دوجداره قابلیت هایی نیز دارد که به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 • در پارتیشن دوجداره میتوان از پرده کرکره بین هر جداره استفاده کرد که در پارتیشن تکجداره چنین کاری عملی نیست.
 • دو جداره به کار رفته در پارتیشن دوجداره باعث عدم نفوذ گرد و غبار به داخل پارتیشن می شوند.
 • پارتیشن دوجداره عایق صوتی بسیار خوبی می باشند و می تواند از ورود صدا به خوبی جلوگیری کند.
 • پرده کرکره هایی که در بین جداره ها نصب می شود می توانند باز و بسته شوند و سایه روشن بسیار زیبایی را ایجاد کنند.
 • در پارتیشن دوجداره در صورت استفاده از شیشه، شیشه های دو جداره استفاده می شود که می تواند بسته به سلیقه مشتری با ارتفاع مختلف ساخته شود.
 • شرکت های ساخت پارتیشن دوجداره در تهران می توانند پارتیشن اداری را با مدرن ترین دستگاه ها و تکنولوژي ساخت پارتیشن تولید کنند.

شرکت های پارتیشن دوجداره در تهران می توانند جایگزین بسیار مناسبی برای اشخاصی باشند که به صورت انفرادی در این حیطه فعالیت می کنند و تعهد و تضمین کاری ضعیفی دارند. شرکت های پارتیشن دوجداره در تهران به صورت تضمین شده و با به کار گرفتن افراد با تجربه میتوانند نتیجه و خروجی بسیار با کیفیت و بهتری داشته باشند.