به پارتیشن پدیده خوش آمدید

  • شنبه - پنج شنبه: 8am - 8pm

یکی از انواع مدرن پارتیشن که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، پارتیشن شیشه ای است. این نوع پارتیشن ها جلوه بسیار زیبایی به محیط و دکوراسیون داخلی می بخشند.

پارتیشن شیشه ای چیست

فضای کوچک بیشتر ادارات باعث شده تا هر کارمند نتواند از اتاق جداگانه ای برای انجام فعالیت های روزانه برخوردار باشد. اما این مشکل به لطف پارتیشن هایی که در انواع مختلف تولید می شود برطرف شده و می تواند فضای آرام و امنی را برای کارمندان ایجاد کنند. یکی از انواع پارتیشن ها که علاوه بر ایجاد آرامش و امنیت می تواند جلوه زیبایی را برای محیط به وجود بیاورد پارتیشن شیشه ای است.

پارتیشن شیشه ای یکی از بهترین و زیباترین پارتیشن هایی است که در ادارات مورد استفاده قرار می گیرد. پارتیشن شیشه ای همان طور که از نامش نیز پیداشت از شیشه ساخته شده است. پارتیشن شیشه ای به صورت تک و دو جداره تولید می شود و نوع دو جداره آن از کیفیت بالاتری برخوردار است. پارتیشن شیشه ای از مزیت های زیادی برخوردار است .

تولید و توزیع پارتیشن شیشه ای

تولید و توزیع پارتیشن شیشه ای

مزایای پارتیشن شیشه ای

با استفاده از انواع پارتیشن اداری شما می توانید یک فضای کاری با امکانات و مزایای عالی و ایده آل ایجاد نمایید. استفاده از این نوع پارتیشن در محیط کار و ادارات بسیار رایج است و دارای مزایای زیر می باشد:

  • یکی از مزیت های عمده این نوع پارتیشن انتشار نور طبیعی در محیط است که آرامش و سلامتی بیشتر را برای کارمندان فراهم خواهد کرد.
  • صرفه جویی در هزینه پارتیشن بندی، نصب و راه اندازی به عنوان یکی دیگر از مزیت های پارتیشن شیشه ای مطرح است. زیرا شما می توانید پنل های این نوع پارتیشن را به سرعت و به راحتی با صرف زمانی اندک جابه جا و نصب نمایید.
  • با استفاده از پارتیشن شیشه ای مات می توانید علاوه بر زیبایی، حریم خصوصی افراد را نیز حفظ نمایید. این نوع پانل ها برای اتاق جلسات بسیار مناسب و کاربردی هستند.
  • انواع پارتیشن شیشه ای برخلاف تصور بسیاری از افراد در مقایسه با سایر انواع پارتیشن ها ف توانایی و قابلیت بیشتر در جلوگیری از انتقال صدا و به عبارتی بلوکه کردن امواج صوتی دارند.
  • پارتیشن شیشه ای از نظر تنوع نیز در رده بالایی قرار دارد. از این رو شما می توانید متناسب با نوع کار و نیاز خود مناسب ترین پارتیشن را خریداری نمایید.
پارتیشن شیشه ای

انواع پارتیشن شیشه ای

 

نصب پارتیشن شیشه ای

“پارتیشن شیشه ای” نصب آسانی دارد. قطعات مختلف پارتیشن شیشه ای در کارگاه ها تولید شده و سپس به محل نصب منتقل می شود. پس از انتقال پارتیشن شیشه ای به محل، نصاب می تواند بخش های مختلف آن را سر هم کرده و به راحتی نصب پارتیشن شیشه ای را انجام دهد.

نصب پارتیشن شیشه ای از جمله پارتیشن های انعطاف پذیر محسوب می شود. برای نصب پارتیشن شیشه ای، پارتیشن را می توان باز کرده و در مکان دیگری مورد استفاده قرار داد. همین موضوع باعث شده تا بسیار مقرون به صرفه باشد و در صورت نقل مکان به یک مکان دیگر، نیازی به خرید مجدد پارتیشن نخواهد بود.

پارتیشن شیشه ای پدیده

با نصب پارتیشن شیشه ای امکان زیر نظر گرفتن فعالیت کارمندان بسیار راحت تر می شود. شیشه از شفافیت بالایی برخوردار است و با نصب آن می توان هر گونه فعالیت انجام شده در داخل آن را زیر نظر گرفت. هم چنین کارمندان نیز می توانند فضای بیرون از پارتیشن را مشاهده کرده و از عبور و مرور پرسنل و ارباب رجوع مطلع شوند.

“پارتیشن شیشه ای پدیده”، محیطی روشن تر را در اختیار کارمندان قرار می دهد. راندمان کارمندان در محیط هایی که بسته و تاریک باشد تا حد زیادی کاهش پیدا می کند. با نصب پارتیشن شیشه ای نور به اندازه کافی به داخل محیط پارتیشن می رسد که در افزایش راندمان کارمندان بسیار تاثیرگذار است.

پارتیشن شیشه ای عایق بسیار خوبی در برابر صوت محسوب می شود. سر و صدا یکی از عواملی است که باعث ایجاد مزاحمت هایی برای کارمندان می شود. پارتیشن شیشه ای پدیده تا حد بسیار زیادی از عبور صوت جلوگیری می کند و حتی نوع دوجداره آن می تواند صدای با قدرت پایین را به طور کامل دفع کند.

نصب پارتیشن شیشه ای

نصب پارتیشن شیشه ای

👈 تماس با ما