به پارتیشن پدیده خوش آمدید

  • شنبه - پنج شنبه: 8am - 8pm

پارتیشن تک جداره را با هدف جداسازی بخش های مختلف در محیط های اداری و تجاری اجرا می کنند. این نوع پارتیشن بندی بسیار رایج بوده و معمولا به صورت پارتیشن تک جداره کلاف آلومینیوم طراحی و ساخته می شوند.

اجزای پارتیشن تک جداره

اجزای پارتیشن تک جداره به شرح زیر است:

  • ستون ها که از جنس کلاف آلومینیوم ساخته می شوند.
  • رابط ستون ها که از جنس آلومینیوم می باشند.
  • فضای موجود بین ستون ها با استفاده از MDF پر می شود.
  • در برخی از قسمت ها برای پرکردن فضای بین ستون ها در پارتیشن تک جداره از شیشه استفاده می شود.

جابه جایی و انتقال این نوع پارتیشن با داشتن وزن نسبتا سبک تر در مقایسه با انواع پارتیشن دو جداره و همچنین به دلیل ضخامت کم برابر با 4 سانتی متر آسان تر و سریع تر صورت می گیرد. “پارتیشن تک جداره” را می توانید در طرح ها و رنگ های مختلف متناسب با دکوراسیون شرکت و اداره خود سفارش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در پارتیشن پدیده تماس بگیرید.

همانطور که از اسم این نوع پارتیشن مشخص است از قاب آلومینیوم و جداره های ام دی اف و شیشه تشکیل شده است. این جداره های ام دی اف با توجه به شرایط محیطی و سلیقه شخص سفارش دهنده می تواند ابعاد مختلفی داشته باشد که گاهی این ارتفاع زیاد و گاهی با توجه به فضا می تواند کم باشد. ضخامت MDF ای که در این نوع پارتیشن استفاده می کنیم 6 میل یا 16 میل می باشد.

ارتقاع این پارتیشن ها می تواند متغیر باشد و اندازه و ارتفاع خاصی برای آن پیشنهاد نمی شود چون قابلیت سازگاری در ارتفاع های مختلف را دارا هستند اما برای درب پیشنهاد می شود که ارتفاع بالای 200 سانتی متر لحاظ گردد. زمانی که از این نوع پارتیشن برای ساخت درب استفاده می کنیم باید از نوع خاصی از فریم ها بر روی آن استفاده کنیم تا ابزار آلات درب مانند قفل و یراق و … بتوانند براحتی بر روی درب سوار شوند و نصب آنها براحتی انجام شود.

ضخامت شیشه هایی که در این نوع پارتیشن استفاده می کنیم 4 میلیمتر است که با احتساب نوار دور، ضخامت در کل به 6 میلیمتر می رسد. شیشه می تواند به صورت تمام ساده، تمام سند بلاست و یا سند بلاست راه مات باشد و گاهی هم به سفارش مشتریان لوگوی شرکت یا سازمان بر روی شیشه درج می گردد. مزایای این نوع پارتیشن (پارتیشن تک جداره)  سبکی ، قیمت مناسب ، و راحتی حمل و نقل آن است.